Galatasaray maçı 1-1 bitirdi düşünceleri alalım?

Maç yeni bitti ve ben şahsen oynanan oyundan hiç memun kalmadım siz ne düşünüyosunuz almanyada yenermiyiz yoksa helak olur gidermiyiz ?

0|0
13|40

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçeliyim ama yinede üzüldüm. Sonuçta Türkiye'mi temsil ediyordu. GS'yi destekliyordum. Sağlık olsun öteki maçı alırız inşallah.

2|6
    1|2

Kızlar Ne Diyor 13

• cok uzuldum ya:( macı ızledım ve dusuncem kesınlıkle berbat oynadık.. Schalkeden bunu hıc beklemıyordum.. Avantajımızı kullanamadık.. Schalke o kadar buyuk bır takım deıldi.. Umudumuzu Almaya ya tasıdık.. Oda ne olur bılınmez..

0|4
    0|0
  • ben zaten yenemeyeceğini söylemiştim:)

0|2
    2|3
  • Hersey bitmedi, benim hala umudum var.

0|4
    0|1
  • çok üzgünümm daha düşünemedim

0|2
    0|1
  • noldu snaider atamadı mı gol

0|2
    1|6
  • çok kötü oynadık bilemiyorum neolur moralim bozuldu..

0|3
    0|1
  • thy sponsorluguda anca buraya kadar, eger bi kac tane daha sponsorluk anlasmasi ve vergi kacakciligindan kazandigi paralari schalkeye yedirirses belki bi ihtimal turu atlarsiniz

0|2
    0|5
    • Adamsın adam.

• sakin olun kedicikler dogrulari duyunca acitti sanirim

• kedicikmi sen benim tipimi gördünmü kime kedicik dedini bilsen varya kendine gülersin.

• kızdım baya ama schalke deplasman takımıymış duyduğum kadarıyla burada yenemediyse almanya da yeneriz turu geçeriz :)

0|2
    0|1
  • Ben de kalmadım. Öyle zor bir takım değilki rakip. Almanyada yener inş.

0|1
    0|1
  • bence hala bir şans var yeterki fatih terim saçmalamasın ve oyuncular arzulu olsunlar kazanmayı istesinler

0|1
    0|1
  • Alem futbol der ben fussball kınamayın dostlar Almanım bugün :(:(:(

0|1
    0|5
    • Almanmısın ne alaka vatan hayınıyım demek gibi?!

• Kurtuluş savaşında bizi Almanlar kurtardı değil mi? Tüm millet, renklerimize bakmaksızın tek yürek savaşmadık mı düşmana karşı? Sanki dışarıda biz Türkleri Galatasaraylı, Fenerli diye ayırıyorlar. Fanatizmin geldiği noktaya bakar mısınız? yazıklar olsun senin gibi düşünenlere!

• Ahahahahahah :D Ya şaka mısınız ya :D Umut Sarıkaya karikatürü diye yazdım.

Not: Çok şükür Fenerbaçeli değilim.

• Hamit'i oynatmamalıydık, Eboue ilk 11 de çıkmalıydı sabri yerine. Meloya o kadar laf söylendi maçı bırakmayanlardan biri oydu. 2 kere boş kaleye atamadık. Zaten sahamız berbat durumdaydı dünyaya rezil olduk. Almanya'da pek şansımız yok diye düşünüyorum adamlar çok hızlı aniden gelişen ataklar bizi sahamıza hapsetti.

1|2
    0|2
    • abartılı kesinlikle okadarda değil.

• ya takımda onların ciddi bi eksigi yok abartıyolar ama adamlar kendili liglerinde 10 uncu sıradalar bütün konsantrasyonlarını lige vermiş durumdalar anlıyomusun yani onlar için çok önemli bi durum bu maç ama yenemezler çapları yetmez biz almanyada bunu telafi ederiz strese gerek yok muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur:)

• İnşallah renkdaşım tek temennimiz. Türkiye'yi unutturmayalım dünyaya. Galatasarayı her duyduklarında yüzlerindeki kanları çekilsin.

• gs işyi oynadı da , 2-0 yapmak için o defansa 2 kişi bırkaırsan öyle olur !

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 39

• Kötü oynadık ,Sneijderin sol kanat başlaması yanlış 2. yarıda oyundan çıkması dahada yanlış çünkü forvetlere servis yapabilen tek oyuncuydu Sneijder Terim Amrabatı sokarak o kanattaki Schalke baskısını durdurdu ancak Hücumda çok iyi bir oyuncuyu kaybetti Drogba´ya hiç kimse bugün servis yapmadı hep Drogba yaptı sanki takımın Oyun kurucusu Drogba´ydı her neyse şu anda oynanacak en iyi sistem 4-3-1-2 gözüküyor

0|2
    0|2
  • yazık ki ne yazık

0|2
    0|1
  • hamit altıntop'u daha ne kadar oynatıcak fatih terim sokmasın bu adamı resmen rekorlar kitabına girdi bu kadar direğe top tutturan futbolcu yoktur adam çekiyor sertçe havalanıyor hep direk düzgün vuramıyor yavaşça boş kale sen git direğe vur hamit almanyada oynamasın kazanırız hamit yerine sabri sabrinin yerine eboue oynamalıydı bence daha etkili olurdu.

1|2
    0|1
  • Ölüm olsa VAZGEÇMEM GALATASARAY ımdan. iyi oynadıgımızı düşünüyorum savunma çok açık kaldığı için 44te gol yedik. karşılıklı gol atakları oldu ama atamadık bir tane daha. diyebilecek bir şey yok oldugu kadar olmadığı kader. bize kalan ölümüne kadar GALATASARAY ımıza ddestek olmak. nede olsa iyi gün dostu degil kötü günde yanındayız nede olsa güvendiğimiz uğrunda öleceğimiz gururlu onurlu bi takımımız bir taraftarımız var nede olsa GALATASARAY lıyız...

1|2
    0|1
  • Zaten bir şey beklemiyordum. Gene haklı çıktım. GS takımı kötü. Anlayanlar hayal kurmasın. Böyle dişli takım gelince apışıp kalıyorlar işte. Drogba bu yaşına rağmen takımın en iyisi olduğunu gösterdi. Drogbayı alkışlıyorum.

0|3
    0|1
  • Galatasaraylı değilim ama deplasmanda Galatasaray tur atlar... Tek forvetli oyuna dönebilseydi dün Galatasaray ki ilk devre 1-0 bitse dönecekmiş Fatih Terim yenerdi ama basit hata ve gol geldi. Ama Almanya da yine favori Galatasaray Sneijder'i ortaya çektiğinde herşey farklı olur başarılar Galatasaray'a...

0|1
    0|0
  • Ben dünde söyledim gs liler rakibi çok küçümsedi, yok 2-0 yok 3-0 en büyük hataları o oldu. Futbolcularda etkilendi bu durumdan. Birde Fatih Terim den artık hoca olmaz arkadaşım, 1-0 olunca skorun üstüne yatma çabası nedir. İlk yarının başında golu erken bulmuşun ikinci golüde at istanbulda bitir olayı. Fatih Terim 1. golden sonra takımı 4-6-0 oynattı avrupa futbolunda ezerler seni işte böyle. Tr ligindeki mahalle takımlarıylamı oynadığını sanıyorsun hoca, bitti artık o dönemler dünya futbolu defansıda hucumda yapıyor anlayın artık şunu. Tamam Sakinim.

0|1
    0|0
  • 2.yarı uyudum yahu hiç bir şey yoktu maçta

0|2
    0|0
  • Sol taraf il yarı çökmüş durumdaydı solda sneijder yerine emre ve ya amrabatla başlamalıydık hatta emreyle başlasaydık bence iyi olurdu savunma arkasına emrede pas atabiliyort o da oyun kurabiliyor şu an ki sniejderden eksiği yok bence ve sağda da hamit iyiydi tamam bazen hatta çoğu zaman saç baş yoldurdu ama en azından mücadele etti onun yerine 2. yarıda amrabat alınabilirdi emre solda riera ya destek verirdi yapardı çoğu maçta yapıyor zaten ve drogba ile başlamamalıydık her ne kadar dünya yıldızı da olsa en azından drogbayı çıkarıp umut alınabilirdi maça drogba koşmadı fazla arada top çaldı bi kaç şey yaptı ama ondan istenilen çok daha fazla pek fazla mücadele ettiği söylenilemez. mahalledeki küçük çocuklarla maç yapan abiler gibiydi. selçuk bence en iyisiydi sahanın meloda bence görevini iyi yaptı hataları oldu ama olsun kimse mükemmel değil. umut olsaydı en başında bence iyi olurdu ya koşuyor adam pres yapıyor mücadele ediyor yapıyor bi şeyler neyse inşallah almanyada tur biletini alıcaz inanıyorum :) Galatsaray bitti demeden hiç bir şey bitmez :)

0|0
    0|0
  • allah kahretin böyle takımı aldıkları para boğazlarına takılsın inmesin aşağıya, sadece bunlar değil hepsi aynı iddaa mı yatırdılar adiler

0|2
    0|0
  • Elleyim böyle takımı ya sinirden le colayla antibiyotik içtim

0|4
    0|1
  • çarşambanın geleceği cumartesıden bellıydı panpa... akhısar karsısındakı oyundan sonra bır takımın mukemmel sevıyelere cıkamayacagını tahmın etmek hıcte zor degıl..beklenen durum buydu bence.gercekcı olalım.bu kadar kalıtelı bır kadro kuması ama ureten yok

0|1
    0|0
  • Kazma Hamit diye boşuna demiyoruz geçen maçlardan beri .

0|2
    0|1
    • ben bu terimi anlamıyorum ya hamitte ne buluyor adam macı aldı shalkeye verdi kendi elleriyle tebrik edyrm ...

• Maçı tam izleyemedim ama çok iyi oynamadığımız kesin turu geçme şansımız da var geçeriz diye de düşünüyorum

0|1
    0|1
  • bende fenerbahçeliyim ama valla gerçekten çok üzüldüm elimizden fırsat kaçırdık inşallah almanyada gömecez sahaya gavurları :))))

0|1
    0|0
  • Bu shalke almanyada turu bırakmaz bence. arenada dahi cok ciddi bi performansla oynadılar. ve eksikleri vardı. tarafsız bakıldıgında galatasarayın sansı cok azaldı

0|0
    0|1
  • Aşağıda en iyi cevabı veren arkadaşımız gibi bir bakış açısında olsa bu toplumun çoğunluğu, o zaman kurtulur işte futbolumuz.

Ben olaya mantık çerçevesinde bakacağım: herhangi bir zamanda o ülkenin en iyi takımının kim olduğu ölçüsü puan sıralamasına göre yapılır. Bu durumda Türkiyenin şu an en iyi ve başarılı takımı Galatasaray. Dün akşamki futbol bizlere bir kez daha gösterdi ki Türk futbolu ciddi anlamda düşüşte ne zamandır. Ligimizin kalitesi diğer ülkelerin yanına bile yaklaşamıyor. "Anadolu takımları da artık yarışta, ligde kimin kimi yeneceği garanti değil, demek ki artık futbolumuz çağ atladı, 4 büyüklerin tekelinden kurtuldu" yaklaşımının ne kadar yanlış olduğunu artık hepimizin görmesi gerek. Anadolu takımları ilerlemedi, 4 büyükler geriledi, işte gerçek bu. Ligimizdeki futbol kalitesi yükselmezse Avrupada başarı çok zor gelir. Galatasarayımız inşallah rövanşta turu geçer. Fenerbahçe de inşallah gidebildiği yere kadar gider. Önce Türk futbolunu düşünelim, gerisi gelir zaten.

0|0
    0|0
  • Almanyadaki maçta Schalke Gs'yi taştan oyar, içine karpuz koyar, eline verip gönderir. 4 - 2 biter. GS orada gol atamaz. Milan Barçayı rezil eder demiştim etti. Bakın final Dortmund - Milan olur, milan penaltılarda 4 - 3 alır. Fenerbahçe de yarın BATE'yi 8 - 2 yener ve tur atlar.

0|2
    0|1
    • son zamanlarda gördügün hem en kötü hemde en ukalaca yazılımış yorum yorumuna salık diyorum en kötü cevap olsa seni seçerdim açık ara birincisin:)

• merak etme 4-5 sene sonra sen de merak etmek zorunda kalacaksın diğer herkes gibi :)

• birkaç farklıda yenilebilirdik birkaç farklı yenebilirdikte. Ama defansımız evlere şenlik yenen golde danny nin hatasıdır. Schalke yenemiyeceğimiz bir takım değil yeterki oyunu tutturalım. Deplasmanlarda daha iyi oynuyoruz inşallah eleriz.

0|1
    0|0
  • rövanşta eksikleri de gelecek umarım şans yanımızda olur.maç için ise shalke daha organizeydi.3 lü pasları,verkaçları felan çok iyi yaptılar.

0|1
    0|1
  • Almanyada böyle oynarsa kötü olur

0|1
    0|0
  • İyi oynamadı. Orta saha bomboştu ama hala şanslar yüzde elli yüzde elli diye düşünüyorum.

0|3
    0|1
  • Almanyada yer bitirirler sizi geçmiş olsun şimdiden.

0|2
    0|2
  • yeneydik iyidi ama

0|1
    0|1
  • Senin hala yenme gibi bir umudun varsa yazık sana. O adamlar sizi varya helak eder almanya da toparlanamazsınız, dağıtırlar :)

0|1
    0|2
    • yenersek bana yazıkda sana ne olacak unutma bu lafını yenersek neyini vereceksin söylermisin?:)

• Buna bir cevap verirdim de terbiyem müsade etmiyor. :)

• Iyı değıl bence

0|1
    0|1
  • zoru stresi severiz. heyecan oluyor deplasmanda geçeriz turu diyorum =)

0|1
    0|1
    • bende katılıyorum:) ben anlamıyorum birde ya galatasarın sayfasnda fenerlilerin isi ne:)

• hamit oynamasin snijder sol acik mi oynarmis mk ya

0|2
    0|1
  • almanyada biter iş cimbom 15dkda bitirirdi maçı kazma hamit olmasa :)

0|1
    0|1
  • Şalke turu atlar

0|3
    0|5
  • Erkekler Devam
    9
Yükleniyor...