Tıp sorunu bakıp geçmeyin belki yardımınız olur.

Selam arkadaşlar benim sorum şu benim herhangi bir sorunum olmamasını rağmen arkadaşlarımın tipimle dalga geçmeleri ben kafaya takmazdım ama önceleri şu an moralım bozuldu yüzüm yerden kalkmıyo insanlara bakamıyorum iyice piskolojim bozuldu aslında hazır cevabımdır bi lafla herkesin içinde rezil edrim auma biliyorum o kötü duyguyu yapamam ben bunu aslında beni üzen bunları söyleyenlerinde tipsiz ve çirkin olmaları neden böyle insanların kusurlarını yüzüne vururlar anlamam snki biz seçmişiz gibi yaradan böyle sevmiş sen Allahın yarattığına nasıl mana bulursun inann piskolojim yerle bir oldu depresyona girdim. ne yapmalıyım belki siz farklı bir bakış açısıyla bana yardım edersiniz ha. son olarak hiç klsevgilim yada sevdiğim olmadı bunuda çok alay konusu yapıyorlar.ben bunları yazarken telezonda çıkan birine kanka bu senin gibi itici diyecek kadarda düşükler.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• hiç sıkıntı stres yapma kardeşim.

değişime acık ol tarz yapmaya başla.milletin ne dedigine de takılma.liseli onlar :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sizde olan onlarda olmayan ve asla sahip olamayacakları bir şey olmalı.kıskanıyolardır.sizi psikolojik olarak yıpratmak istiyolar.bence takmayın kafanıza.sorun etmeye başlarsanız kendinizi sevmekten vaz geçersiniz.başkalarının istediği şekle bürünmek saçma olur.öz güven herşeyin başıdır ve tamamlayıcıdır.kendinize güvenin öyle kalitesiz insanlarıda çevrenizden uzak tutun.

0|0
    0|0
    • Sanrimiyorum bi fazlam oldugunu

• bence biraz bakımlı olmayı dene kendine bak öyle diyenleride takma gül geç onlar kendileri sinir olurlar :) boşver sen amaaaaaaaaaaaaaannn milletin lafına bakacak olursak ohoooooooooooooooooo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Allah boyle yaratmistan sonrasini okumadim.konuna 1 yildizi verdim kardesim

0|0
    0|0
  • o arkadasları sil öncelikle hayatından

daha sonra imajını değiştir.

kitap oku her yönden gelişirsin sonrada takma herkesi .

0|0
    0|0
  • Tipinde sorun yok senin arkadaş çevrende sorun var. Arkadaşlarını seçerken kaliteye önem vermelisin ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...