Sevgilileri ayırmak için orjinal senaryonuz var mı?

Öncelikle,vazgeç boşver benzeri cevaplar istemiyorum,böyle düşünenler rica ederim yazmasın.Çünkü onu seviyorum, bunun için herşeyi yaparım.

Kızın birinden çok hoşlanıyorum ve o da benden hoşlanıyor.Ruh ikizim olduğunu söyleyebilirim.Bunu söylüyorum çünkü arkadaşından benimle tanıştıktan sonra ayrıldı ama çocuğun yakarmalarına ağlamasına karşı dayanamadı vazgeçti,ondan uzaklaşmamı istedi.Dün akşam da mesajlaştık aklı hala bende.Malesef aralarındaki bu şeyi bititmem lazım çünkü çocuk daha 19 yaşında ve bir gün ondan vazgeçecek,bunu bekleyemem.Çocuğun facebook adresine ve ayırmayı gereken bütün bilgiye sahibim.Sizden ricam orjinal senaryosu olan varsa lütfen yazsın.

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• kadına oynayabilirsin.

kadının aklını başından alman lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• arkadaşlarınla o kızın yanından geç o sevdiğin erkeğin başka sevdiği varmış bunu o kıza nasıl yapabilir ve bunu ona anlatmamış ve anlatmazda galiba falan gibi şeylerle arkadaşların bunları söyler sende şaşırmış gibi yaparsın aaa bunu nasıl yapar ki kıza yazık gibi kelimeler kullanabilirsin ç

0|0
    0|0
  • yuva yıkanın yuvası olmazzzzz !

0|0
    0|0
  • hastamısın sen ya bırak insanların hayatına karısma yazık

0|0
    0|0
  • senden önce de sevgiliydik, seni aldattı benimle falan de.. aslında deme ya yazık :(

0|0
    0|0
  • görmezden gel biraz peşinden koşma kız çıldıracaktır onu unuttun diyeee

0|0
    0|0
  • birinin mutsuzluğu üzerine mutluluk kurulmaz ki ama

0|0
    0|0
    • çocuk onu daha önce aldattı,gözü dışarda itin biri..ben onu seviyorum o beni hakediyor o pçi değil.

Erkekler Ne Diyor 1

• Benim şahsi görüşüm geçmişe bakma salla gitsin geçmişte kaldı hee sevıyorum dersen ayrı gıt pesıne ama sonra vazgeçerse sendende dusun gerısını önüne bak daha yaşın kaç daha neler geçer gider ne ruh ıkızlerın geçer gider,bende öyle diyordum bı aralar ruh ıkızım vs hepsi hıkaye emın ol ustelık neden ayrıldımı bıle bılmıyorum artı şuan eski çıktım kızın şu an bırlıkte oldugu cocuk trt bır dızıde kamera asistani ben ise halim vaktim yerinde altımda arabam vs vs o yüzden geçmiş salla..

0|0
    0|0
    • eyvallah hocam

• kızı sevmiyorum amanow sıktırettım oldu bıttı artık umrumdada degıl çoçukda artık pıcmıdır çipmidir bilmem kolunuda omzumuda alamam yok öyle yağma birden gelicek çökücek emek verdım şeylere ben bana gönlüyle geleni isterim:)

• doğru mantık dostum ben de s.ettim zaten

Yükleniyor...