Erkekler kendinizden büyük bayanlar kadınlar ise kendinden küçük erkeklerle ilişki yaşar mısınız?

Erkekler kendinizinden büyük bayanlarla ilişki yaşamak hakkında siz bayanlar kendinizden küçük erkeklerle ilişki yaşarmısınız ? Düşünceleriniz nelerdir?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• bu yas ile bagli degil hoslanmak kafa dengin olmakla alakali. bazen kendinden kucuk birisi ile kafa dengin tutuyor hoslaniyorsun. erkekler icinde bu gecerli. kadinlar kendinden buyuk erkekleri severlerdi ama buda degisti bu devirde seda sayan pinar altuga bak :)))

0|0
    0|0
    • Düşüncemdekilerle tutuyor ewt : ) Pınar altuğ evlenmeseydi onla bişeyler düşünürdük.Şimdilik Allah mutlu etsin : )

Kızlar Ne Diyor 5

• yok ya çocuklarla uğraşamam benden olgun olmalı. ancak yaşıtım olabilir.

0|0
    0|0
    • Aynen.Yaşı büyük olamsa dahi en azından benim kadar yaşamış olgun biri olabilir.

• Su an yasayamam çünkü benden küçüğü ergen liseli bi genc olur yani ama ilerisi için çok asıksam 1-2 yas küçük olablr sorun olmaz hem kadın büyük olursa karı koca çok zengin olurlarmıs :DD duymadın mı?

0|0
    0|0
    • Cxx cx , duymadım . Ben genelde benden yaşça büyük bir diğer tabirler akılca olgun insanlardan hoşlanırım.Bencen küçük ve benle yaşca küçük olanlar çok çocukca davranıyor.Bu durumda hoşuma gitmiyor.

• hmm zevk meselesi :))

• Ben şahsen pek çok şeyden zevk almam.Aldığım şeylerde sayılıdır.

• sevgili olmak babında yani... hım kulağa pek hoş gelmiyor be... ama kişiye göre değişir... kafalar uyuyorsa kalpler bir oluyorsa neden olmasınmış ;)

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • benden 5 yaş ufak biri beni sevdi bende onu ama olmuyo.yaşlar uysa evlenirdik..

0|0
    0|0
    • peki sen o kişiden hoşlansaydın sonu olmayan bir yola girermiydin ?

• yaa bakma böyle konuştuğuma..kısmetlerimide tepiyorum kendi elimle..kısmetim olsaydılar belki tepmezdim..Allah alnıma yazsaydı birini evlenirdim heralde..

• Onu kimse bilemez . Bekle ve gör taktiğini uygulayalım .

Erkekler Ne Diyor 5

• Kendimden büyük bir hatun ile ilişki yaşamamı engelleyecek bir sebep göremiyorum :))

0|0
    1|0
  • İyi aksamlar soran,

Yasamazmi insan hic... tabi benim 34 oldugumu dusunursek maks 40... bakimli olmasi onemli...

0|0
    0|0
  • hayır,böğğğ iğrenç :)

0|0
    0|0
  • bana göre olur :)

0|0
    0|0
  • 4 kez..

0|0
    0|0
Yükleniyor...