YÜZME BİLMEMEK?

Beyler bugün ben hamama gittim havuzuna girdim az daha mal gibi ölüyordum :D 1.74 Derinliği var havuzun ilk defa girdim yürüyorum daha doğrusu biryere tutunmadan yürümek çok zor bıraktım yürüdüm :D Karşıdan şişman bir adam bir atladı dalgalar ayağımı kaydırdı suya kafa attım ayağa kalkamıyorum okadar tırstım ki nefes almayı bıraktım ağzım açık kaldı :D çıkınca sanki ayla suyun içinde yürüyormuş gibi his var daha geçmedi geçermi? :D

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Geçer geçer, geçmiş olsun :)

0|1
    0|0
    • Saol :D 1.74 lük havuzda mal gibi ölüm tehlikesi geçirdim ama hiç su yutmadım :D

• O zaman iyi, ben bir sene kendime gelemedim çünkü :)

• Ama çok eğlenceli idi yah hafif öğrendim kulak ata ata gitmeyi kulaç atarak daha hızlı gidiyorum arkadaşma yüzen tekme attım suya kapaklama düştü :D Bir tane abi vardı Katil balina gibi yüzüyor epey şişman bir çarptı birkaç kere :D

En İyi Erkek Görüşü

• okurken ne kadar güldüm ya :) benimde başima gelmişti aynen ama 3 mt havuzda ben ölümle yüz yüze geldim resmen ama kendimi kurtardim sonraa yüzmeyi öğrendim.. önemli olan panik olmamak zaten suda as kalsin can verecektim ama aklima bu geldi 'panik yapma sadece yüz' inan ki yüzmeyi o an öğrendim söyleyebilirim :)

0|1
    0|0
    • Aynen benim kafa suyun içine girince nefes almayı bıraktım :D çıkmak bile aklıma gelmedi düşün yani :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Geçer herhâlde geçmiş olsun 😊😂

0|1
    0|0
  • Bende bilmiyorum :D

0|1
    0|0
  • ahahahaahhaha canım ya nasıl da güldüm şimdi :D hasta hasta ölüyorum gülemedimde gerçi :D dikkat et kendine bir kaşık suda boğucan kendini :D

0|1
    0|0
    • . D 1 Kaşık suda boğulmak buna deniyormuş ama eğlenceli idi :D kendim çıkardımda sudan başıncına alışkın değilim etkisi aylada geçmedi :D korkudan nefes bile almadım neyseki su yutmadım :D 2 Dakika içinde kaldım :D :D :D

• :D geçmiş olsun :D artık tecrübe ettin bir daha yapmazsın :D

• Hahahahahaha :D Yüzme öğrenicem arkadaşlar öğreticek haftaya birdaha yüzme geyf :D :D Suyun üzerinde durup batmamayı öğrendimde bana karşı gelen dalgalar yüzünden dengem bozuldu. D Ama birdaha öyle birşey olursa suyu tekmeleyerek çıkmayı denicem.

• Kusura bakma ama cok guldum, seni o halde dusununce... :D :D :D
    Gecmis olsun.

0|1
    0|0
  • Ee bende bilmiyorum problem yok

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yüzmek batmıyacağını düşünmektir batmak istesen batamıyorsun :)

0|1
    0|0
    • Aynen ayaklarımı tam basamıyorum zaten parmak ucunda yürüyorum :D serbest bıraktığımda off uçuyor ayaklar süpermen gibi :D

• Bende bilmiyorum öğreniriz bir gün diyordum 21 yaşıma geldim hala bilmiyorum öğrenme çabam da olmadı :)

0|1
    0|0
    • Aynen öğrenmek lazım yeminle arkadaş kurtarmasa idi b*k yoluna gidicektim Ölüm sebebi havuzda yürürken ayağı kayıp düştü ve boğularak öldü olucaktı yah :D

Yükleniyor...