Neden böyle davranıyor?

Randevuya geç kalmıştım bugün doktor bir suratı asık karşıladı niye geç kaldınız diye,bende pek konuşmadım normalde hep şakalaşırız,işlem bittikten sonra kardeşim gözüktü bende para yatırıp tekrar içeri girdim,iyi çalışmalar kusura bakmayın dedim suratı asık bir şekilde baktım dedi.Nedir sizce bu adamın derdi.o bana surat astığından bende ona asıyorum normal olarak bozuldumu sizcede?

Bugün çok kafama takıldı.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• adam doktor. önemli biri. zamanı degerli. sen onu degersiz biriymiş gibi algılatmış olabilirsin. alınmıştır biraz belki. normaldir. senin kafana takacagın bir sey yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bende öyleyim bir dk gec kalsin en samimi arkadasimi bile direk kovarim .

saygisizliktir savunmasi olamaz.

0|0
    0|0
    • Ya işyerinden kaaynaklandı geç kalmam,hem onlar bana birkere randevu vermişti ve gittim yanlış vermişler doktor falan yok, geri döndüm,kusursuz kimse yok bu dünyada.

• düzenli olarak gec kalani vururum zaten . özür dilersin neden belirtirsin adam insaf edip kabul ederse tamam, ama ben kabul etmiyorum.

• Al bi sacma soru daha doktorun cokta umrundaydin sanki hic doktor gormedik zaten onlar kendini begenmekten oluyor doktur zatenn asiktir hep o hasta degil cebine giren paraya bakar bukadarda sacma soru sormayin yaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• her gün senin gibi senden dahada beterleri geliyor .insanda psikoloji kalmaz ki.

0|0
    0|0
  • Canı sıkkındır, sen de geç kalınca iyice taşmıştır. Randevuya gecikeceğin zaman arar, ben gecikicem dersin, bunun yolu böyle.

0|0
    0|0
    • Arasamda faydası yok,herkes randevuya göre geldiği için o bölüm boş kalıyor.

• Olur mu nezaket kuralıdır, gecikeceğini söylersen ona göre hasta düzeni yapar randevusunda. Günlük bir şey geçer gider.

Yükleniyor...