100 kilo olan obez arkadaşım bile 6 ayda zayıfladı ben 6 ay içinde 10 kilo aldım.

Kilo almamın sebepleri:

-Günde 1 bardaktan fazla su içmem.

-Gördüğüm her yemeği sevsem de sevmesem de yerim.

-Bende tok diye bir kelime yoktur midem ağzına kadar dolu olsa bile yaş pastaya ve çikolata her zaman yer vardır.

-Bugüne kadar ben tokum deyip yemek yemediğim görülmemiştir.

-Yemek yemeyince deliriyorum midem ağlıyor resmen.

İradem zayıf yani. Sabah kahvaltı yapar çıkarım öğlen yemek yemem akşama kadar kahvaltıyla dururum akşam yemeğini tıka basa yerim. Yani günde 2 öğün yemek yerim bazen acıktığımda abur cubur yerim.

Ara öğün şeysi bi kere çok saçma. Ara öğünlerde ne yiyeceğim? Elma mı? -sevmem.

hatta ben karnım acıktığında meyve yemeyi sevmem. Salatadan zaten nefret ederim salata benim için ızgara çipuranın yanına yakışır. Yakın arkadaşım 100 kilo idi ama 6 ayda 40 kilo verdi. Boğazını tutabildi ben şu an bile kendimi aç hissediyorum buzdolabının yakınına 10 kere gittim bi'şey bulamayınca geri döndüm.

İrademi nasıl güçlendireceğim? Yaza kadar bu kiloların gitmesi lazım.

Boy: 1.75

Kilo: 73

bildiğiniz devim!

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• kahve iç metabolizman hızlanır bol su ve acıktığında yağsız yoğurt ye yada ayran iç kepekli ekmek ye sebze ağırlıklı beslen aburcuburu kes spor yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• valla senin işin zor beynin midene hükmetmiyor

0|0
    0|0
  • Valla kilolarından dolayı biri seni reddedip rencide ederse anlarsın iradeyi o zaman :D doyacak kadar ye sende allah allah

0|0
    0|0
    • ben birine aşkımı itiraf etmem ki .s.s.s.s

• kısaca s. et yemeklerim bana yetiyor

• Buraya başlık açınca farklı anlaşılıyor ama. Ama bencede s. et

• Boyum 164 kilom 58 değişirmisin benimle :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yok değilsin, ama çok düzensiz besleniyosun. Zaten sebeplerini sen yazmışsın. 3 ana 3 ara öğün besleneceksin ve su içmek zorundasın. Arabaya benzin koymak gibi. Ayrıntı istersen mesaj atabilirim, tabi ayarların açıksa, sadece fikir verebilirim. Diyetisyene muhakkak gitmelisin.

0|0
    0|0
  • evde at yarışı yap..ip atla ..aç bi oryantel kıvırt evde ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...