Sevgiliniz istediği için takımınızı değiştirir misiniz?

Futbol bu ülkede oldukça büyük bir tutku ve hepimiz partizan gibi taraftarlarız Elhamdülillah!

Hal böyleyken sevgiliniz takımınızı değiştirmenizi istese tavrınız ne olur?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Değiştirdim de zaten. Ne olacak ki! Üstelik sevgilim de değil, lisedeki platoniğimdi:)

Zaten fenerbahçe, beşiktaşa geçtim diye hiç bir şey kaybetmedi, dünyanın en tırt fenerbahçelisiydim çünkü :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Valla değiştirtirler :) Gerçek anlamda değiştirir :)

1|0
    0|0
    • Moderatöre öpücüklerimi iletirim, argo yasakmış, yazım editlenmiş :) mesaj alınmıştır daha dikkatli olacağımdır:)

• Gerekirse böbreğimi veririm de takım tutmanın ne alakası var şimdi ilişkiyle.

1|1
    1|0
  • Ben değiştirmem, değiştirtirim. Şansıma çoğu erkek arkadaşım CinConluydu. Walla benim bu konuda ne fanatik olduğumu ilk dakikada öğrendiler ve tercihlerini ona göre yaptılar.

O yüzden arkadaşa katılıyorum. Sevgilin yerine göre geçicidir, ayrılabilirsin yarın öbür gün ama takımın hep oradadır ve seni hiç bırakmaz!

0|0
    0|0
  • ASLA.! Böyle bişey sözkonusu bile olamaz.

GS***

0|0
    1|0
  • Hayır, sevgilim takımıma da saygı duymak zorunda.

1|0
    0|0
  • teferruatlara takılmam

0|0
    0|0
  • değiştiririm öyle de fedakarımdır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Herkesi olduğu gibi kabullenmek zorundayız. Bence yapılan hata budur, bir yerden değiştirmeye çalışmak. Evet, ben de değiştiririm derim, ama bunu istemesi hata.

Çünkü sonra ben ondan bir şey isteyeceğim, sonra o benden derkeeeen bir bakmışız o benim istediğim gibi biri, ben onun istediği gibi, fakat ikimiz de birey olarak kendimizi yansıtmıyoruz...

0|0
    0|0
  • Valla kimileri soyadlarını bile değiştiriyor takım ne kelime..

1|0
    0|0
  • =) Ben değiştirmem, takım bırakmaz seni ama yarın bir gün o bırakır =) bence zırvalık seni sevecekse tuttuğun takımı da sevsin, olay bu..

1|0
    0|0
  • Aslaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

0|0
    0|0
Yükleniyor...