Kalite farkını neye gore ayırt edersınız ???

kaliteli giyinmek , yemek . gezmek :))) sizce kaliteli bir yaşam tarzımıdır .. yada kaliteli yaşam tarzını neye gore degerlendırırsınız ?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Kalite bence kesin birsey ama yasama Kalieli yada kalitesiz denilmez.

0|0
    0|0
    • neden pekı ?

• Hayir demek istemistim cevabimla. Aile, sevgi, davranislarinizi, arkadaslik, bunlar hayatimiza yön verir ve mutluluk. Mutluluk ve Huzur en önemlisi

• demekkı neymıs .. mutluluk ıcın maddıyat gerekmez .. yasam kalıtesı dedın mı de akla mutluluk gelır :))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• kaliteli yasam diye bir sey oldugunu düsünmüyorum. sadece uyumun güzellikleri vardir.

güzel hos giyinmek. damak tadina göre yemekler tercih etmek sadece kisinin kendisine olan saygisini ifade eder, siz buna cool yasam diyorsunuz ;)

0|0
    0|0
    • neden kalıtenın getırdıgı seylerden bırısı de ınsanın ozguvenı degılmıdır ? ozguven de mutluluk dogurmaz mı ? pekı bunlar mutluluk ıle bagdasıyor ıse .. kalıtelı bır yasam = mutlu yasam degılmıdır ?

• dogrudur :) ama ben kendımde olmadıgını dusunuyorum cunku arastırıyorum .. arastırmayı severım

• sorun orda iste. bende iste o anlamini kavrayamadigini düsündügüm özgüvenle birlikte genel kültür,felsefe onun yanisira egitimde tamdir . ve senin gibi arastirmayi severim. :)

• kişinin ilim bilgisi alçak gönüllü oluşu

0|0
    0|0
Yükleniyor...