Sizin için yapılan bir yemeğin tadını beğenmediğinizde ne yaparsınız?

birisi size yemek pasta vs bise yaptı diyelim :D tadına bak bakalım nasıl olmuş dedi ama tadını asla beğenmedniz yutamıyosunuz bile naparsınız bu durumda :D

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• askerde komutanim tuzda bekletilerek pisen levrek getirdi, herkese birer tane verdi ve tadi igrencccctiii:'( adam general yemezsek doguya surulebilirdik:-) neyse arkasini dondugunde kamuflajimin cebine koydum agzimdan cikarip:-) ne cabuk yedin lan cok mu sevdin dedi, super olmus komutanim dedim, al lan bitane daha dedi:'( agzima tukurim dedim icimden:'(

not:kamuflaj dedim etkilenen var mi:-) :-) :-)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Aaaa oruçtum ya der tükürür kaçarım.

1|0
    0|0
  • ''tadına bak bakalım''dediğine göre hatırını kıramayacağım biridir muhtemelen,tattıktan sonra beğenmezsem, esprili bir biçimde söyler,gönlünü alırım. :)

0|0
    0|0
  • Tadını baktım beğenmedim ağzımdakini yutarım ve güzel olduğunu söylerim . Eve götürmem gerekiyor tvnin karşısında doyasıya yerim filan gibi basit ama etkili yalanlar bulup o yapılan şeyi yemezdim :D Eve götürür çöpe atardım :D

0|0
    0|0
  • "Yere yatar ağzımdan çıkartır ; tadı o kadar hoşuma gittiki yemeyip yanında yatmaya karar verdim . " derdim en basiti , zaten bunu yapan ya annenizdir yada sevgiliniz . Daha fazlasını göze almayın bence , evlilikler boşuna yıkılmıyor sonuçta ?! .

0|0
    0|0
  • annem ablam falan sorsa acımam direk söylerimde başka biri olsa naparım bilemedim :/ bi şekilde geçiştirmeye çalışırdım sanırım

0|0
    0|0
  • İğrenç olduğunu söylerim, ne düşüneceği umrumda değil

0|0
    0|0
  • 10 dk önce yemek yedim gibi bir yalan atarım

0|0
    0|0
  • Darılmaca gücenmece yok dost acı söyler der kırmadan eksiklerini söylerim :)

0|0
    0|0
  • tükürürüm ben

0|0
    0|0
  • Senin elinden ise zehirde olsa yutarim. Yeterki sen yapmis ol ;)

0|0
    0|0
  • iyiyse iyi derim kötüyse kötü derim.

0|0
    0|0
  • bu ne amk derim açık ve netim sonuçta :D

0|0
    0|0
  • Tuuuuuuuuhhhhh (tükürdükten hemen sonra bence sen yemek yapma ben dışarıdan getirtirim derim):):):):

0|0
    0|0
  • mutfakta değilsek mutfağa koşar su içcem diye tükürürüm sewdiğim biri ise güzel olmuş derim

0|0
    0|0
  • affetmem yerim kız güzelse tabi :D

0|0
    0|0
  • a çok güzel olmuş derim ama arkadan küfür ederim:)

0|0
    0|0
  • bu ne beceriğin babanın evinde kalsın olmamış bu bide bana yedirmeye mi çalışıyon al ye al al sok ağzına bak nasl güzel mi beğendin mi kolaysa sen ye derim. tokat atarım yere düşer tekmelerim tekmelerim intikamımı alırım giderim.

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ayy benim oldu,ağzımda evirtip çeviriyorum,yapanda övüp duruyo,nasıl olmuş diye maf olmuştum,en iyisi çiğnemeden yutmak olmuştu:(((

1|0
    0|0
  • Onun iyiligi icin dogruyu söylerim ;)

0|0
    0|0
  • hemen kıvırırım

- biliyomusun çok güzel olmuş ama benim tatlıyla (kekle, acıyla, v.b) hiç aram yok mideme zarar veriyo ama güzel olmuş yani eline sağlık. (sahte gülücükle beraber)

0|0
    0|0
  • yüzüne karşı beğenmediğimi söylemem sonuçta bana yapmış ama bida birşey yaparsa yemem :D

1|0
    0|0
  • yutarım napıyım tükürecek değilim iğrenc bi hareket:))

0|0
    0|0
  • Kimse kim valla o anki ruh halimle fırlatırım ağzımda ne varsa

0|0
    0|0
  • Sen ver bana bunu, ben sonra hepsini yiyecegim der, maalesef cöpe dökerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...