Slaven Bilicli West Ham United Manchester United i de devirir mi?

Sırasıyla Arsenal Liverpool Manchester city Chelsea yı deviren büyük sükse yapan Slacen Bilicli West ham sizce

Manchesteri United i de dize getirir mi?

Slaven Bilicli West Ham United Manchester United i de devirir mi ?

• Bilic acımaz United i devirir
    50% (1)67% (6)64% (7)Oy Ver
  • Manchester işini şansa bırakmaz devirir
    50% (1)33% (3)36% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Manchester işini şansa bırakmaz devirir

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tam bir underdog takım hocası Bilic. Beşiktaş'a da rakibi oynatmamaya ve bozmaya dayalı, sert ve kontrollü bir futbol oynatmaya çalışıyordu, tabii Beşiktaş Türkiye'nin en büyük üç klübünden biri olduğu için, taraftarın ve yönetimin istediği maça ağırlığını koyup kafasına göre oynayan takımı kuramadı.

0|1
    0|0
    • Bilicli oynanan derbilere baktığımızda çoğu maçta hep hakem hatalarına maruz kaldığı da bir gerçek

• Derbilerden bahsetmiyorum ben. Bizim taraftar çok sığ bakıyor. Hocaların asıl mücadele ettiği şey fikstürdür. Beşiktaş da gereken direnci gösteremedi.

Ayrıca kendisi biraz takıntılı bir adam. Planını hiç bozmuyor, hiç alternatif denemedi Beşiktaş'da.

Mesela Mustafa Pektemek denen kabzımalı her maç oynattı, birinde bile bir işe yaramadı herif, gene de Cenk 3. forvet konumunda kaldı. Ba fikstürden geberik hale gelmişken bile Cenk'e şans vermedi, adamı dinlendirmedi Ba düştü iyice formdan.

Her maç, ama her maç 70. dakkada Kerim'i sokuyordu mesela oyuna, her maç aynı hamleyi yapan hoca mı olur?

Vardı bazı defoları, henüz fazla tecrübeli değil zaten.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Adam ingiliz devlerine tepki olarak doğmuş gibi
    Bizdeyken arsenali liverpoolu chelseayi tottenham ne hale sokmuştu , west hamda yaptıklarını söylemiyorum bile

Takımın bel kemiklerinden sakho sezonu kapattı bu bilicin planlarını bozacak

0|2
    0|0
  • Bilic efendi orada duracak. United geçen haftanın kaybını bu hafta telafi edecek

0|1
    0|0
Yükleniyor...