Bi bakarmısınız ne anlam cıkarırsınız.. ? Mantıklı cevaplar istiyorum..

Arkadaşlar kız arkadasımla 3 yıldır tanısıyoruz. annesini babasını akrabalarını tanıyorum annesinin haberi var yakın zamanda 2 ay kadar ayrı kaldık bu annesinin kanser olması sınav stresi var cok sıkmamdan kaynaklandı ama şimdi 2 aydır cıkıyoruz herşey eskisi gibi gzel ama facebooknda ekli değilim ve birçok istememe rağmen vermiyor cok ısrar edersem tartısmacıkıyor evinde bilgisayarı yok telefondan bazen giriyor ama neden vermiyor şifresini anlamış deglm. Eskiden bikaç kez yalan söledi güvenim kırıldı güvenmiyorum dedim. Oda eger süphen varsa bulustugumuzda yanında girerim dedi. ama ben onun için herşeyi yaparken bi şifresini vermemesi cok zoruma gidiyor

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• senın facen varsa sen dondur ve ondan da dondurmasını ıste bırşeyler yapıyorsa eğer dondurmak ıstemez kavga çıkarır

0|0
    0|0
    • Bİkeresinde şifresini almak için baya ısrar ettim kavga çıktı baya şiddetli bi şekilde zamanı gelince vericem dedi ben bilmiyorum ne yapsam bayadır hiç istemiyorum karışmıyorum ne yapmalıyım bilmiyorum

• Faceini kapatmasını söyle bakalım ne dicek

0|0
    0|0
    • Sölicem neden böle yapıyor dersiniz?

• Bencede anlattıklarım kadarıyla ne cıkardın beniö cıkardıgım hani güvenmiyorum dedim ya ona güvenmemimi istiyor acaba dersin sence ? Bikere cok zorladım işine gelirse böale güvenmeyi ögren felan demişti bana

• Bence biraz kendini avutuyosun

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...