Dayanamıyorum artık!

Her gün her an aklımda ama o bilmiyor hatta en kötüsü benim bazı saçmalıklarım yüzünden beni k.şar biliyor halbuki hiç öyle biri olmadım hayatım boyunca şuan konuşmuyoruz hatta 6 ay kadar oldu dikkatini nasıl çekeyim de izah edeyim kendimi bide uzakta sadece facesi var o kadar

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bastan hata etmissiniz. Keske kendinizi bastan yanlis tanitmasaydiniz. Hemde o oyle seviyor diye nasil o sifati hakedecek seyler yapabilirsiniz.

Oturun bir dusunun. Hata yaptiginizin farkina varin. Ardindan guzel bir mesaj yazarsiniz. Kendinizi anlatirsiniz. Ki bu mesaji facebooktan atmaniz sizin icin daha hayirli olur. Sizin sozunuzu kesme sansi olmaz. Ardindan gelen cevaba gore de bir yol bulursunuz kendinize.

Anliyorum sizi. Aci cekiyorsunuz. Fakat olmazsa bir de su yonden dusunun. Belkide hayirlisi budur. Cunku erkeklerin yargilarini degistirmek zordur. Umarim size bir sans daha verir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• eğer anlattığın gibiyse durum bunu ona güzel birşekilde ifade etmekten başka yol yok bence. en güzeli yüz yüze olmuyosa telefonla o da olmuyosa facesine mesaj atarsın uzun kendini anlatan bir yazı. yani ben seni sevdim baktım sen o tarz yaklaşımı olan kızara ilgi duyuyorsun ilgini çekmek için seni klazanmak için öyle davrandım diyebilirsin. önemli olan kendini ifade etmen ondan sonrası kendisinin bileceği iş

0|0
    0|0
  • hiç bir şey yapma sakin ol 6 ay ayrılık zaman zarfında konuştun mu konuşmadıysan iii

içinden gelenleri abartmadan yazarak tatütlü bir şekilde mektup olarak gönder sana belki saçma gelebilir denemeni tavsiye ederim kolay gelsin.

0|0
    0|0
    • ya aslında o böyle bitip olduunu ailemde düşünüo buyüzden onu tehdit falan etmişlerdi de nolucak merakettim

• dönmesi mi?

• Dayan, O'nu sana getireceğiz.

0|0
    0|0
  • hafızası öyle kaydetmişse zor.erkekler yledir...kızlar duygusaldır...insallah olur.umudunu yitirme

0|0
    0|1
  • ona mesaj at herşeyi açık açık yaz

0|0
    0|0
  • canım benimya kıyamam sanaa

0|0
    0|0
  • :))) nasıl bi saçmalık yaptınki seni k... sanıyor:)

0|0
    0|0
    • öyle biri olmadığım halde ona öyleymişim gibi davrandım sadece ona...nedeni de ilgisini çekmekti öylelerini seviodu çünkü ama sonra aslında onun doğru yolu bulmaya çalıştığını anladım ama çok geç artık

• o halde üzülmeyeceksin.. işte ilişkilerde ki en büyük yanlış bu; kendini olduğundan farklı göstermek.. hal bu olunca sonuç kaçınılmaz oluyor.. ya arkadaş neden başka biriymişsiniz gibi davranırsınız yahu:)

Kızlar Ne Diyor 1

• eger düzgün biriysen mutlaka bunu anlıcaktır bi gun..başka bi sacmalık yapmazsan tabi:)

0|0
    0|0
    • ya şuan çooooook uzakta diorum ya bi skypeda ekli bide facede nasıl ilgisini çeksem ki ordan bari olsun ya

• bi konu aklına takılmış gibi yap sor:) en azında sonradan yapmadım diye üzülmezsin:)

Yükleniyor...