Siz ne düşünürsünüz hakkımda?

haa sınıfta çok sessizim sadece yakın arkadaşlarımla konuşurum sessiz sessiz çalışkanım güzelimm kimseye karışmam etmem :))dediklerine göre güzeliimde.9) yolda görsem bile selam vermem onlarda bir selam yokmu felan der soğuksun der siz olsanız böyle biri hakkında ne düşünürsünüz

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• soğuk kadınlar aman uzak olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bu kızın sonu son değil camdan atar kendini yada evde asar kendini gibi düşünceler geçmez tabi ilk aklımdan dedikocu bile demem mesela.. sessiz kızları severim iş atardım sana sende küfür ederdin derdim yılda bir konusuyorsun onada bana giydiriyorsun falan sonuc olarak büyük aşklar nefretle başlar diyerekten saçma bir konuya değinerekten işte öyle.

0|0
    0|0
  • yani herkesle aynı derecede sohbet edip muhattap olmak zorunda değilsinki samimi arkadaşar la diğer insnları zaten bir tutmamak gerekir güzelik heryerde iş yapmaz yani önemli olan samimi bi sohbet veya vakit geçirmek için illa dünya güzeli olmak gerekmiyo :) ama emin ol arkandan amma havalı haa kenini ne sanıyosa diolardır :D

0|0
    0|0
  • benim hoşuma gider. yani başkalarıyla haşır neşir olmaması. lakin benim yanımda öyle davranmasın. zaten ben ortak konu bulmada yetenekliyim. çözerim dlinin bağını:)

0|0
    0|0
    • evet gelip konu açanlarla konuşurum ama onlar gelmedikce hayırr

• e sorun ne peki, yani konu açmandaki sebeb? :)

• :)) düşüncelerinizz

• 30 una kadar beklet , evlen kurtul tarzindasin bence. uzak dur benden :))

0|0
    0|0
  • Soğuk olmakla suratsız olmak arasında bir fark var. ikinciysen vay haline.

0|0
    0|0
  • muhattap olmam senin gibi tiplerle kusura bakma:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...