Güreşçiler bakabilir mi?

Güreşe yeni başladım 2. haftam olucak neredeyse yalnız kafama şu takıldı bizim salona profosyoneller antremana geliyor gelen geçen aklınız varsa güreşi erkenden bırakın diyor. Bunun sebebi nedir ben çok fazla sakatlanma olduğu için dediklerini düşünüyorum. Fakat şu var ben kimsenin dediğine bakmam akılsız olduğum için güreşe sonuna kadar devam :)

Güncellemeler:
Yağlı güreş değil onu eklemeyi unuttum :)
Yaşım 15 boy 1.83 kilo 75

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bak kardeşim bende boksa başladığım zaman çevremden çok tepki aldım yok parkinson olursun yok burnun kırılır vs , halbuki ringe çıkmıyoruz sadece salonda yapıyordum... Fakat benim aklım olsa daha önce güşere başlardım vurma yok kırma yok tam bir fairplay sporu. Bütün vücut kasları çalışıyor sakatlanma riski düzgün ısınma ve profesiional çalışma ile düşük sen kimseyi dinleme.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• niye diyolar biliyomusun, erken biyaşta zaten mecbur bırakman lazım, 30dan sonra devm eden az... sonra napıcan? para yok meslek yok

0|0
    0|0
  • Bir kizla guresebilirim sadece

0|1
    0|0
  • bırak onu kardeşim geç muay thaiye tek vuruşluk iş 9 sene yaptım memnunum herkese tek atıyorum :D ama bu bir gereç değil benim için savunma diyelim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...