Motivasyonu nasıl sağlıyorsunuz?

spor ya da diyet yaparken nasıl motive oluyosunuz? neyi dusunuyosunuz? bikac gun yapinca sıkılıyorum ben nasil azimli istikrarli olabiliyosunuz sizi ne motive ediyor?

Güncellemeler:
hadi yaziinn

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim ilk zamanlarda sana morel ve motivasyon veren bir partnerin olursa alışma sürecin daha kolay olur. Benim bir arkadaşım beslenme ve antremanda 3 ay çok yardımcı oldu daha sonra ayrıldık 1buçuk seneyi geçti hala devam ediyorum tek başıma. Zaten diyete alışma sürecini atlattıktan sonra sağlıksız gıdaları hayatından çıkarıyorsun ve canın zerre onları yemek istemiyor ve antreman hayatının bir parçası oluyor. Ben hepsini sağlık için yapıyorum ölene kadar sağlıklı olmak ve bedensel aktivitelerimin kısıtlanmasını istemiyorum çünkü çevreme bakınca bütün yaşlılar hastalıklarla boğuşuyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Aynaya bakmam ve gainsleri görmem yeterli :)

0|0
    0|0
  • kendine birini idol al
    ben de sıkılıyorum ama aklıma nani gibi olmak istediğimi geliyor ve kaldığım yerden devam ediyorum :D

0|0
    0|0
  • Aynalar bunun için yok mu zaten. Ama önemli olan gelişimi görebilmektir.

0|0
    0|0
    • ama ayna tam yeterli degil demekki

• Ayna yeterli değilse sana biri gaz versin, ya da kendini sürekli gelecekte hayal ettiğin sen e odakla gözünde o canlansın

• Youtube de MotivationGrid diye kanal var çok yararlı.

0|0
    0|0
  • motivasyon için Birbirimize yan odadan mesajlar atmak, terbiyesiz sözler yazmak, çıplak değil ama kışkırtıcı fotoğraflar yollamak, iyice kudurup sonra sevişmek yeni fantazimiz olabilir mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...