1 aydır body + fitness yapıyorum. 2. ayımdan sonra amino asit almayı düşünüyorum. Amino asitin amacı nedir?

1 aydır body + fitness yapıyorum. 2. ayımdan sonra amino asit almayı düşünüyorum. Amino asitin amacı nedir? Ne iş yapar? İşe yarar mı? 186 boy 84 kilo

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Amino asit kasın yapı taşıdır. Protein de amino asitlerden oluşur. İnsanın vücüdunda üretilmeyen 8 Amino asit vardır. Bunların 3 ü kas gelişimi için gerekli olduğu ve kas gelişimini bilimsel olarak arttırdığı belirlemiştir. Bunlar Lösin , İsolosin , Valin dir. Bcaa asit ise Branchained Amino asit yani amino asit zinrici demektir ve Bcaa nın içerisinde bu 3 amino asit bulunur. Amino asit senin antremandan sonra kaslarının onarımı için gerekli olan besindir.

0|1
    0|0
    • 7 ayda sonuç alırmıyım sizce?

• Kardeşim hiçkimse sana süre veremez. SEnin metabolizma hızına , salgılanan hormonlarına , yediğin içtiklerine , piskolojine , antremanına , uykuna bağlı olarak değişir bende çok fazla sonuç alamıyorum öğrendiklerimi uygulamama rağmen yavaş yavaş ilerliyor herşey.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• 2. aydan aminoasit alma. Protein tozu al illa supplement kullanmak istiyorsan. Hicbir işine yaramaz 2. aydan verdigin parayla kalırsın.

0|1
    0|0
  • amıno asıt proteın tozunun hap seklınde olanı kanks

0|0
    0|0
    • Yanlıs bilgi verme kardeşim. Protein tozuyla aminoasit tamamen farklı şeyler araştır biraz.

• Protein sentezi hızını artırır, yırtılan ve kas olacak etin daha hızlı olmasını sağlar.

0|0
    0|0
  • protein tozu kullan kesinlikle!!!

0|0
    0|0
Yükleniyor...