Özel numara neden beni arıyor :) ?

Sabahtan beri 9-10 kere aradı açıyorum konuşmuyorda :S galiba canı çok sıkılmış benim numarayı bulmuş bir yerden 900 hatlara parası yetmemilş beni arıyor neyin kafasını yaşıyor bu bari konuş birşey söyle hala tık yok :D ama güldürmeyi başardım cinsiyetini kestiremedim ama

O değilde kardeşim gizli numara nasıl engelleniyor bari onu söyle dediğimde güldü :D :D ş

0|0
17|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Avea aboneleri için:Avea aboneleri hatlarını gizli numaraya kapatmak için cep telefonlarından *253#’yi tuşlayıp arama tuşuna basmaları yeterli. Servisi iptal etmek ve gizli numaradan gelen aramaları kabul etmek için #253#’yi tuşlayıp arama tuşuna basmanız yeterli oluyor. Bu işlemler sadece bir kereye mahsus yapılıyor. Her arama için tekrar tekrar ayarlamak gerekmiyor.

Turkcell aboneleri için:Turkcell aboneleri hatlarını gizli numaraya kapatmak için cep telefonlarından *253#’yi tuşlayıp arama tuşuna basmaları yeterli. Servisi iptal etmek ve gizli numaradan gelen aramaları kabul etmek için #253#’yi tuşlayıp arama tuşuna basmanız yeterli oluyor. Bu işlemler sadece bir kereye mahsus yapılıyor. Her arama için tekrar tekrar ayarlamak gerekmiyor.

Gizli numaradan gelen çağrıları engellemek için: GIZLI AC yazıp 7046′ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046 yı arayabilirsiniz

Gizli numaradan gelen çağrıları kabul etmek için: GIZLI KAPAT yazıp 7046′ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046′yı arayabilirsiniz

Vodafone Gizli Numaraya Kapalı servisini aktif hale getirmiş olsanız bile; analog santrallarden, PBX’lerden ve yurtdışından numarasız olarak gelecek çağrılar engellenememektedir.

Roaming’te Vodafone Gizli Numaraya Kapalı servisi aktif ise gizlenmiş çağrılar (analog, PBX ve yurtdışı çağrıları hariç) engellenir senin için buldum getirdim :)

0|1
    1|0
  • telefonuna "Smartphoneware Best Blacklist v2.01" programını kur ve hem mesajı hem aramaları engelle derdin tasan olmasın

1|1
    2|0
  • Çok havalısın beyb :)) hadi bakalım.

0|0
    0|0
  • ya tanıyan biri ya da sapık

0|0
    0|0
  • kıyamam sana bildiğin taciz ediliyorsun hattın ne ona göre engelle gizli numaralara hattını cesursa acıktan da arasın bakalım:)

0|0
    0|0
  • Gizli numara engeli koymadığın için.

0|0
    0|0
  • seni sevdi abisi o yuzden boyle aramalari.

0|0
    0|0
  • özel numaradan özel ınsanlar aranır :D

0|0
    2|0
  • hangi opretörü kullanıyorsan onun sitesine gir online işlemlere bas orada engelleme seçeneği var aveada var mesela

0|0
    0|0
  • 0|0
    2|0
  • Turkcelliysen *253# yap tamam.

0|0
    2|0
  • Onun için özel olduğundandır :D

0|0
    0|0
  • o burda sana gıcık olan gizli kullanıcı hemen takibe alıyoruz

0|0
    0|0
  • her yere dagitirsan numarani olacagi bu :D

0|0
    1|0
  • Dalga geçmek için iyi fırsat:)

0|0
    1|0
  • gülünce anlamadın mı kız mı erkek mi:)

0|0
    1|0
  • Eski sevgilindir.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir ara banada olmuştu arıyor konuşmuyor du.. Ben başladım bu sefer karşımdaki cevap veriyor gibi onunla muhabbete bu daha çok hoşuna gitmeye başladı.

Bir gün öyle bir şey söyledim ki konuşmak zorunda kaldıyani bir an boşta bulundu ve konuştu. hahaha Sonra tanıdım zaten sesinden =)))

1|0
    0|0
  • Bi tanede bende var dostum sabah ofise geç kalmıyorum sayesinde erkenden arar beni Allah razı olsun hiç cevap vermedi ama iyi anlaşıyoruz. Hep ben anlatıyorum sıkıcı oluyo tabi. Bayan olduğunu düşünüyorum umarım bi eşcinsel değildir.

Bu arada ciddiyim :D

0|0
    0|0
  • Bir daha aradığında nefesini dinlet.

Sapığa sapıklıkla cevap ver :D

0|0
    1|0
  • Ben sordum neden arıyorsun rahatsız ediyorsun çocuğu dedim kızdım ona aramaz artık rahat ol :)) Birader öyle bir soru sormuşsun ki :) "Neden beni arıyor" Verecek sana koçum benim hadi bakalım :))

0|0
    0|0
  • Vala ben 1 aydır aranıyorum.Ama benimkisi bir bayan bir defa konuştu ama ne dediğini anlamadım :P

0|0
    0|0
  • Hiç numarasını gizliye alıp rastgele numara arayan yok mu? :))

0|0
    0|0
  • a.q bunuda mı bize soruyo lan !

0|0
    0|0
Yükleniyor...