İçinde tatlandırıcı olmayan protein tozu?

evet içinde tatlandırı soya vs olmayan tatsız protein tozu arıyorum var mı böyle bir marka... içindeki kimyasal tatlandırıcılar çok zararlı çünkü

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bak kardeşim ufak tefek şeylere takılma. Dünyada Naturel binlerce vücut geliştirmeci var yarışmalara katılan , başarılar elde etmiş sporcular hepsi içerisinde %1 şeker ve ya tatlandırıcı olan Whey protein tozu kullanıyorlar. O yüzden öyle küçük rakamlara takılma birşey olmaz %1 şekerden. PRotein tozu alırken ölçek , içerik , tat ve fiyata bakarak al.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• İcinde tatlandırıcı olmayan protein tozu bulamazsın. Sen şeker değerine bak, tatlandırıcı olmayan protein tozu yok ülkemizde malesef.

1|0
    0|0
  • o zaman yağsız peynır suyu ıcıcen cunku proteın tozu peynır suyunun kurutulması ıle yapılıyo kanks

0|0
    1|0
    • bak bunu bilmiyordum ya sırf caka satmak için gereksiz bilgi vermeyin biliyoruz bunu... piyasada vrmıi ama adlarını bilmiyorum... sadece toz halinde ama tatsız tozlar...

• ben toz diyorum sen su iç diyorsun yani biliyorum ki toza dönüştürüldüğünü o yüzden toz diyorum ağzımı açtırma toz dediğime göre toza dönüştürülmüş biliyorum basit mantık sende dene hayatın kolaylaşır!

• anladım ıyı geceler kanks

• Tatlandırı olmayan protein tozu bulamazsın içemezsinde zaten. Daha iğrenç olur.

0|0
    0|0
  • deegerlerınde yazar ama ıyı markları tercıh et

0|0
    0|0
  • WHEY PROTEİNLERİN DE SSOYA YOK BİDE ISOLATE

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Olsa bile berbat bir tadı olacaktır

0|0
    1|0