Zengin bir kadın olsaydınız ilk olarak ne yapardınız?

Haberturk.com okurlarına soruyor link

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

• muhtac olan ac bi ülkeye gidip yemek yardimi ederdim kendimde yapardim bebeklerede yedirirdim onlarin mutlulunu görmek beni dahada cok zenginlestirirdi

0|1
    0|0
    • bu dünyada tek kendini düsünen insanlari sevmem bugün senin masanda yemegin varsa birgün gelir - bunuda hic bilemezsin- önündeki gördüklerini bulamazsin

Kızlar Ne Diyor 9

• Kozmetik sektörünü ihya ederdim.

0|0
    0|0
  • yaşlılar için enazından oldgum sehirde her semtte bir ev acardım. sadece yaslılara bakmak için.erzak tasıcam diye onca yolu yürüyen, sogukta hasta elleriyle bir cay bile yapamayan yaslılar var, sokakta olanları saymıorm bile.. malım mülküm feda olsun. benim en büyük korkumdur yaslanırken muhtac yasamak.Allah kimseyi baskasına muhtac etmesin

0|0
    0|0
  • çalışmazdım yan gelip yatardım o gemi turu senin bu dünya turu benim gezerdim onu mu alsam bunu alsam tek derdim olurdu

0|1
    0|0
  • sen bana neler yapmayacağımı sor çünkü her şeyi yapardım :D (kötü şeyler hariç bazı içi fesatlar için söyledim)

0|0
    0|0
    • çok para yokkende kötü seyler yapılabilir önemli olan içinden gelerek iyi birseyler yapmak

• felsefe yapma bana :D

• Paradan bahsetmemistim ahsgaxha

Saka yapiyorum paradan bahsettim.. iyilik melegi oldugumu biliyorum zaten. Bilmedigim bi' seyi soyleseydin keske .d.d

• kendim ve hayvanlar için harcardım insanlar beni bağlamıyor

0|0
    0|0
  • bütün servetimi kurumlara bağışlar 5 parasız ortada kalmaya çalışırdım

0|0
    0|0
  • venüse kaçarım...

0|0
    0|0
  • okurdum kurslara yazilirdim.. veya aileme ve diger insanlara yardim ederdim.

0|0
    0|0
  • çok şükür maddi imkanlarım yerinde ve ben alışverişi tercih ediyorum ama eğer daha zengin olsaydım bir çoğuyla yardım ederdim derneklere muhtemelen zaten ilerleyen yaşlarımda tam anlamıyla böyle bir kadın olucam şuan yinede imkanlarım kısıtlı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...