Kötü bir anınızı anlatır mısınız?

arkadaslar ödevim var kötü bi anınızı anlatırsanız sevinirim

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• banyoda köpükler içindeyken şofbenin kapanması ve evde onu tekrar yakacak kimsenin olmaması ://

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Öylece baktım bişey söyleyemedim işte gidiyorum dedi git- me diyemedim pişman neyse bunu ödev diye yazma :(

1|0
    0|0
  • bir arkadaşım yemek söylediği yerden gelen paket servis elemanının bıçak zoruyla tecavüzüne uğradı birden fazla sayıda gerçekleştiğinde polise ve mahkemeye gitti olay ve şu anda hapiste adam.. daha detaylı mı anlatayım..

0|0
    0|0
  • kötü anıdan çok ne var dur seçeyim birtanesini

0|0
    0|0
  • orta okuldayken okulun demirlerinden atlarken sır üstü düşmüştüm :/ nefes almakta sorun yaşadım 3,5 dk kesik kesik nefes aldım baya bi kötüydü ölüm gözümün önünden geçmişti .s

0|0
    0|0
  • askerde helikopter ittik :)

0|0
    0|0
  • Beyin bedava.Uydur bir şeyler.O kadar hayal gücün yok mu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• En yakın arkadasımla harika bi gün geçirmiştik.Onunla en çok güldüğümüz sayılı günlerdendi.Eve dönüşte benımde onda bi eşyam vardı birlikte evlerıne doğru yol aldık.Yoldada gülüşmelerimiz ve muabbetlerimiz devam etti.Eve yaklaştığımızda kalabalıgın arttığını farkettik.Sokak basını döndüğümüz de de kalabalığın onların evde yoğunlaştığını ve bir polis arabasının olduğunu farkettim.Birliktee eve girdik.Dedesi kendini asmıstı.Kendi başka yerde yasamasına rağmen;onların çatı katını seçmişti .Asılı halde dedesini ilk bulan da arkadasımın küçük kardeşiydi.

1|0
    0|0
  • kötü bir an mı var tatlım ama açıkca yazamam sevmiyorum ayıp bişeyde değil ama sevmiyorum

0|0
    0|0
  • ödevin için beni kullanamazsıın :D kullandırtmam lan şaka şaka anlatırım da çok uzunlar hangi birini anlatacağım :D

0|0
    0|0
    • az kötü olanını anlat :D

• iki yanağımı da arı ısırdıı :D ortalarda palyonçalar gibi dolaşmıştım öff... lanet olsun o halde bile şeker bir şeydim :D ne ara çikinleştim ben ?: D

• 6 yasındaydım babam askere gıdelı 10-15 gun olmstu bızde annem kardesm ve ben dedemlerxe kalıyduk bı sbh uyandm ewde kıms yok koydeydk o sıralar sora dısarı cktımm babaannem caminin onunde baara baara aglıyo etrafnda bısuru ınsanlar annemı aradı gozlerım ama bulamadm. kucugum bıde hc bısey anlamyrm kımse bızı dkkte aalmıyor. 20 yasnda amcam karsı mahalldedn sevdıgı kızı almıs ve bıyere gdp ınthar etmısleramcam kafasına kızda belıne sıkmıs aıleler karsı ckmıstı ewlnmelerıne. enkotu gunum buydu :((

0|0
    0|0
    • tesekkr ederm :/ kusura bakma hatırlattım

• onmlı dgl

• ayrılmak istediğim sevgilim herkesin içinde tokat atmıştı çok kötüydü

0|0
    0|0
Yükleniyor...