Su kilo mu aldırır, kilo mu verdirir?

Ben kilo vermek için spora gidiyorum arkadaşımda kilo almak için.. diyetisyene gittim günlük 3.5 litre su içeceksin dedi. Ama arkadaşım kilo almak için su içiyormuş bu nasıl iş anlamadım :D içeyim mi içmeyeyim mi şimdii yanlışlıkla kilo almayayım :D ama ne alaka yani su niye kilo aldırsın :P

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• 'SU içsem yarıyor' diyenlerin sırrı çözüldü...
    Şisman kadınların şikayet ettigi; "Ay şekerim bana SU bile yarıyor" cümlesindeki SU: SUpangle, SU böreği, tiramiSU, cevizli SUcuk, SUfle :)
    böyle suları götürürsen tabi ki kilo alırsın bob :)

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Verdirir verdirir. Su içsem yarıyor diyenler suyla lop lop ızgaraları götürüyor :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Sana bunu söylüyebilirim Su'yun Kalori Değeri sıfırdır yani su kilo aldırmaz Ama insanlar yemekten sonra su içtikleri için Su bile yarıyor diye birşey derler ama anlamsız yani. Su sadece sindirimi kolaylaştırmak ya da boşaltım yapabilmek için önemli faktörleri sağlar İnsan Bedeninin %70 Sudan ibaretttir :D

0|0
    0|0
  • Kardeşim Su vücudun ihtiyacı olan bir besindir. Vücut su tutabilir. Senin vücudunda 15kg kemik 20kg kas 10 kg yağ varsa 2-3 litre de su var.

0|0
    0|0
  • İkisini de yapmaz. Sadece metabolizmayı hızlandırır. O da çok değil.

1|0
    0|0
  • su kılo aldırmaz arkadasın yanlıs yapıyo kanks

0|0
    0|0
  • Hiçbiri
    Suyu işer gidersin bişi olmaz :D

0|0
    0|0
  • Su kilo değil, ödem yapar. Sporla beraber su içmen kaybettiğin sıvıyı dengeler. Hatta benden sana tavsiye 1 lt suya yarım limon ve bir çay kaşığı tuz atarsan kaybettiğin minerali ekarte eder.

0|0
    0|0
  • Verdirir

0|0
    0|0
  • Aldırmaz ama şöyle birşey var yemekten sonra suya abanırsan mideni genişletebilirsin. Böylelikle fazla yeme ihyiyacın olur kilo alırsın.

0|0
    0|0
  • Yemek yerken su içersen aldırır. Fakat normalde hem su tüketip hem terliyorsan zayıflatır. Yemeklerden yarım saat önce ve sonra su içilmez spor yapılmaz.

0|0
    0|0
  • Kilo verdirir özellikle spor ile desteklenirse yağ kaybı sağlar ama su tüketimini az yaparsan kasdan kilo kaybı olur

0|0
    0|0
  • Sıkcak su verdirir soğuk su aldırır. Bknz. Yağ yakma metabolizması...

0|0
    0|0
  • Aldırmaz :D O yalan

0|0
    0|0
  • Onu bilmem ama sağlığa iyi

0|0
    0|0
  • ne kadar su içersen vucuttan o kadar su atarsın. buda senin için iyi birşey.

0|0
    0|0
  • tam bilmiyorum bende, bardak bardak içerim, su bidonuna döndüm iyice :D

0|0
    0|0
  • Kilo aldırmaz da verdirmez de.

0|0
    0|0
  • su icip TUZU KESINLIKLE KESERSEN vucudunda su tutmaz bu sekilde ödemler olusmaz ve kilo almazsın. düzenli spor / kardiyonu yaparsan zaten suyu ve fazlalıkları terle atıcaksın :) fitnesscı olarak güvenebilirsin söylediklerime ;)

0|0
    0|0
  • Su kilo aldırmaz. Kilo da verdirmez aslında, sadece sindirime yardımcı olduğu için belki kilo vermede yardımı olabilir.

0|0
    0|0
  • su ihtiyaç kilo almak ya da vermekle alakası yok

0|0
    0|0
  • Yemekten önce verdirir yemekten sonra aldırır ne zaman içtiğine bağlı

0|0
    0|0
  • soğuk su yağların erimesini engeller buda kilo almanizi saglar vede kilo verirken zorlanmamiza sebep olur neymiş;) soğuk sudan uzak durcaz:)

0|0
    0|1
  • ben de kilo verdirir biliyorum. ama kışın 3,5 lt fazla değ, il mi yaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Almazsında vermezsinde

0|0
    0|0
  • Su zayıflama da 1 numara

0|0
    0|0