Üniversiteye şöförlü Mercedes S320 ile gelen çocuk amacın ne?

Cidden bu çocuk çok kıroca olduğunun farkında değil mi? Çoğu kişi gülüyor bu duruma.E tamam baban zengin anladıkta orasıda özel üniversite yani.Ne bu hava? Ayrıca kocaman araba ve şöförle daha bu yaşta ne kadar gülünç gözüktüğünün farkında değilmisin? Madem baban zengin alsın sana spor bir araba bin hem daha çok havan olur şöförlü mercedesten haksızmıyım? İşte bunlar sonradan görmeler değil mi sizcede? Adım gibi eminim babası fabrika işcisiyken zengin olmuştur.

0|0
216

En İyi Erkek Görüşü

• Babası kesin müteahhittir :)

(Müteahhitler alınmasın)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Sen baya kıskanmışsın onu bu belli oluyor sözlerinden ama işte hayat kimisi zengin kimisi orta halli yapacak birşey yok önemseme böyle şeyler fani gelir ölüm ani o sebeple takmasan ne olur yani ? ;)

0|0
    0|0
  • zengin zupeler iste bunlar hepsi ayni kesinikle adam degiller hepsi gosteris, gecen hafta boyle bir zibidiyi arabam la baya bir kovaladim, korna caldi ve birseyler dedi, anliyamadim bir yapistim buna allah var tutsaydim kemiklerini kirardim

0|0
    0|0
  • Öyle yada böyle bak geldin burda çocuğu konuşuyorsun.

2|1
    0|0
  • tehdit altındadır .. araç kullanmak konusunda problemi vardır . özel üniye şöförli araç deplde kendi kullandığı audilerle gelen ler daha mı az komik duruma düşüyorlar ..

nasıl kafanız var sizin ..

0|1
    0|0
  • havada aşk kokusu var

1|1
    0|0
  • az bile yapıyo yeterince zenginsem ben helikopterle inerdim :))

0|1
    0|0
  • vallahi helal olsun.takdir ettim sizi.bazı kızlara çekici geliyor para .

ben belediye otobüsüyle gidiyorum :D

araba var fakat kullanmıyorum hemde iyi modeli felan

hava atmak tarzım değil

0|0
    0|0
  • sonra dan görme fabrika işçisiyken zengin olan değildir.

piyango çıkandır.

ve emin ol ki o çocuğun korumaya ihtiyacı olduğu için öyle bir durum vardır.

Yeditepe mi?

0|0
    0|0
  • o kişi bendim babam sen sürmeyi bilmion sakatlarsın biyerini diye bi şoför tuttu yolladı. ah babacım ya :/

0|0
    0|1
  • tamam da bu sana neden dokundu bu kadar hanfendi :))

0|0
    0|0
  • asla şöför kullanmam araç sümek okadar keyifliki hele bide spor araçta

0|0
    0|0
  • fakirim anlamını insanlara aşılamak :D

0|0
    0|0
  • şahsen o çocuğun yerinde olsam kimseyi tınlamazdım...hatta üç beş kız içine atar öyle girerdim...

0|0
    0|0
  • parasıyla kız tavlama vol.22222

0|0
    0|0
  • yeditepemi ? beykent üniverstesimi :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hah kıskançlığın bu kadarı. Pes.

0|0
    0|0
  • Yaa işte milletin arabası, şoförü burada gelip bize dert oluyor:D İstediğini yapsın onun tarzı bu belki:D

0|1
    0|0
Yükleniyor...