Bir erkek kadını ağlatırsa ne düşünür? Erkeklere dur demenin yolu nedir?

bir erkek kadını ağlatırsa ya da kadın herhangi bi durumda ağlarsa erkek ne düşünür, erkeğin zihninden geçen nelerdir?

kadın erkeğe gözyaşlarını kullanarak her istediğini yaptırabilir mi?

Güncellemeler:
bu benim erkek arkadaşıma verdiğidireksiyon dersi 2.dersti fakat ben bugün bayan öğretmene ne anlatıysam erkek arkadaşım tekrarladı sinirlendim ama diğer kadını pek tanımadığım için yanında saygısızlık etmek istemedimerkek arkadaşıma durumu izah ettim grurumu incittiğini beni yok saydığını ağrıma gittiğinine var bunda dedi büyütüyorsun dedi eve gitmk için otobüse binecekti köprünün oraya kadar konuştuk ama ben çok ağladım. Beni o halde bıraKIp otobüse bindi gitti,çok üzüldüm
peik bu nesi

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Her istedigi? Belli bir oranda yaptırır da yani durduk yere aglamak da neyin nesi?

Bir erkek sevdigi kızı , sevdigi kişiyi , sevgilisini aglarken gördügünde içinde öyle bir hüzün oluşur ki ; O hüznü cogu kız anlayamaz.

1|0
    0|0
    • ben ağlllladığımda sevgilimin umursamaz oldduğunu düüşünüyorum

• ailesiyle mevzusunu bilmiyorum daha önce bi kısmnı latmıştı evet zor ama bunun özelini etkilemesi tam sö konusu dğil ama çok rat bi işiliği var kırılmışsın üzülmüşsün delirmişsin yatıp uyuyo

• 2.5 senede anlayamamana şaşmak lazım ama :(

Erkekler Ne Diyor 7

• Bana bir şey yaptırmak istiyor ise bunu direk söylesin , yapabileceğim birşey ise yaparım zaten , yapamayacaksamda gerekçeleri ile anlatırım , emrah moduna geçmenin ne alemi var .

1|0
    0|0
    • Kendi yaptığı hatayı göremeyen birisine ne yapsan kar etmez , kaldı ki sen ağlarken arabada bırakıp giden birisi , sen ağlıyorsun diye birşeyler yapmalıyım diyeceğini sanmam .

• ben zaten babamı yeni kaybettim bbbabamla tanışmıştı die biitiremiyorum ama umursamadığını dddüşünüorum.başından beri planımzzdı 4 yıl sonra evlenelim diye 1.5 sene kaldı ve cidden korkuyorum evlenincede böyyle yapar diye

• Ruhu şad olsun , Başın sağolsun .

4 yıl çok uzun bir süre sevgili olarak kalmak için , onunda kafasında kurguladığı bir şeyler vardır .

Karşılıklı oturup konuşmanız gerekiyor bütün ayrıntıları yoksa bu kuşkular hayatı daha yaşanmaz bir hale getirir .

• Ağlayan bir kadını yarı yolda bırakmak düpedüz itliktir... Ben şahsen ağlayan bir kadını yüz üstü bırakmam. Eğer yanlışlıkla birşey söylemişsem ve istemeden onu ağlatmışsam hemen yanına gider gönlünü alırım.

1|0
    0|0
    • ağrıma giiidende öylece gitmesi.kaldıramıyorum diyor evde sorunwar biz sürekli tartışıyoruz kaldıramıyorum o yüzden gittimmmmdedi

• İzin veremeyeceğim olaylardan biri. Kadın ne yaparsa yapsın Ağlatmam, ağlamasına izin vermem. İcabında şaklabanlık yaparım ve en geç 2 dakikada gülücükller açtırırım gözlerinde. Aynı şey küçük çocuklar içinde geçerlidir.

1|0
    0|0
    • ne mutlu ssana harikasın .ağlamana çok üzülüyyyorum diyyo ama ben ağladığımda telefonu kapatlm yııppppranıyourz diyo.sence

• çok mu komik ti

• iyi de o soruya kim kesin bir cevap verebilirki senden başka..Seçmesini bilmemişsin, görmesini bilememişsin demem daha mı iyi olurdu?

• Bır iki defa icin kullanılacak bır yol.

Ailesine karsı aglayarak istediklerini yaptirabilir. Ama sevdiğine karsı da aynı yolu seçmesi sorunların cozumunde kolay yola kaçtığını gösterir.

İsteklerinin karşılanması için ağlaması dısında da yollar var..

0|0
    0|0
  • Ağlasın,ağlayan insanın yükselen tansiyonu tekrar düşer ve sağlığa faydalıdır.Müdahele edilmemesi gerekir.Yoksa bir gaf daha yapıp düşen tansiyonu tekrar yükseltme riski var.

0|0
    0|0
  • her istediğini yaptıramaz

0|0
    0|0
  • güçlü olmak gerek sadece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Olur olmadık her halta ağlayıp durursa kızlarda,o gözyaşlarının ne anlamı kalır ki?Gözyaşları özeldir,herşey için ağlanmaz.Bu duruma erkeklerde bir zaman sonra bağışıklık kazanacak ve gerçekten ağlamak durumunda kaldıklarında da onu dinlecek kimse olmayacak.

0|0
    0|0
  • bi yerden sonra erkekde bunalır ne bu yaa ne sulugözlü der sıkılır

nadir kullanılan bi silah olmalı ki değerli olsun:))

0|0
    0|0
  • ağlamaya hele birinin yanında ağlamaya çok karşıyım ama ağlayan bir insanı oracıkta bırakıp gitmekte hanzoluktur yani

1|0
    0|0
    • ne yapayım ben bu hanzoyla nasıl yola gelcek 2.5 sene var bitirsem yapamıyorum bitimeem bıktım artık kavga diyoruz ben ne yaptm diyo hep yada büyütüorsun diyo

• yani bu tavrı hiç hoşuma gitmedi benim sen düşün bi ilişkinizi bence

• Sevgilin çok öküzmüş

0|0
    0|0
Yükleniyor...