Galatasarayımız bugün schalke 04 e hangi kadroyla çıkmalı?

Şampiyonlar ligi hedef mutlak galibiyet. Kendi kadronuzu nasıl kurardınız?

Güncellemeler:
2.yarı da değişiklik bekliyor musunuz kim girmeli?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Düzen:4-2-3-1 KALE: Muslera GERİ DÖRTLÜ: Eboue,Semih,Dany,Riera - ORTA BEŞLİ: Selçuk,Melo (ikili ön libero),Burak,(sol kanat) , Hamit (sağ kanat),Snijder(forvet arkası oyun kurucu) FORVET: Drogba

Burakla Hamit yer değiştirerek oynar.Çünkü Hamit B.Münihte çok kez sol kenarda oynatıldı,içe doğru topu çekerek etkili şutlar ve ortalar yapıyordu.Aynı şekilde Burakta sağ kenarda çok kez oynadı,uzun çapraz toplarla ceza sahası içine etkili şekilde girebiliyor.Ayrıca bu sistemde,maçın gidişine göre sistemi 4-3-3 e de kolaylıkla çevirebiliriz

1|4
    0|1
    • Sistem güzel fakat böyle çıkmayacağız gibi geliyor. Drogba,Sneijder,Burak maçın başından itibaren aynı anda sahada olacaklarını zannetmiyorum. Bu kadroyla savunma zaafları yaşayabiliriz. Duruma göre bu oyunculara dönülebilir ama ben böyle bir kadro beklemiyorum. Drogba'nın yedek başlayacağını solda Amrabat ile başlayabileceğimizi düşünüyorum.

• Bilmiyorum benim düşüncem bu yönde. Amrabat son maçlarda savunmaya yeterince geliyordu. Burak solda bu işi yapmayabilir ve Sneijder'de iyi bir savunmacı değil yani 5 olmuş 4 olmuş rakamlara takılmamak lazım gibi geliyor. Her neyse kim olursa olsun ister senin yazdığın ister benim yazdığım kadro çıksın farketmez yeter ki takımımız en iyi skorla sahadan ayrılsın :)

• Gördünüz işte.Benim yazdığım şekilde 5 li orta saha oynasak 1-1 kalmazdık.4-4-2 inadından vazgeçmedi adam.Eğer bu lanet olası 4-4-2 de ısrar ederse şampiyonlar ligininde kendisininde sonu olacak :(

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• fenerbahçeliyim ama tabiki avrupada türk takımlarını tutuyorum. ( her ne kadar geçmişte bazıları yunan rakiplerimize bile başarılar dilemiş olsalar bile) eğer çift forvet ve arkasında sniejder ile çıkarsa bence arkada çok boşluklar verir rakip aksihar değil bunları değerlendirir diye düşünüyorum. benim görüşüm tek forvet drogba ile başlayıp ilerleyen dakikalarda duruma göre çift forvete dönmeli

1|1
    0|1
  • Cevap vermek isterdim ama profil fotoğrafını gördükten sonra Türkiye'de spor bilinci oluşmayacağı kanısına vardım. GalatasarayINIZ sizin olsun. Güzel mağlubiyetler !

0|0
    2|3
  • muslera eboue semıh dany rıera hamıt melo selcuk sneıder drogba burak , burak yerıne amrabat ve umut da olabılır

1|0
    0|0
  • schalke akarrrrrrrrrrrrrrrrr

0|0
    2|3
  • G.Saray'ın ilk on biri belli zaten.

0|0
    1|1
  • sabri olmalı

0|0
    0|1
  • Sabri reyiz çıksın yeter.