Ondan intikam almalı mıyım?

biraz uzun olucak ama mantık çerçevesinde yorumlarsanız çoook sevinirim

okulda bi çocukla bakışıyoduk devamlı o bakıyo ben bakıyorum . çocuk 1 2 kere yanıma gelmeye çalsti sanki çalsti derken geliyodu yanımdaki masaya oturuyodu mesela yada az yakınımda duruyodu arkadaşlarıyla falan sanki yanaşmaya çalışıyo gibiydi.

arkadaşlarım bu çocukta var bişeyler faceye ekle falan diye ısrar ettiler normalde hiç yapmadığım şeydir ama anlık gaza gelip ekledim ertesi gün çocuğu okulda gördüm bakmıyo falan ilgilenmiyo vede ortak arkadaşımız olan bi kızın fotosunu beğenms çok snirlendim ve sildim çocuğu .

sonra daha çok bakmaya başladı ama artık ben bakmııyodum ilglenmiyodum ve sonra gidip o resmni beğendiği kıza teklif ettiğini duydum kızın sevglisi varms ve kabul etmemiş ve okulda görüyorum daha hala bana bakıyo. kaç ay oldu üstelik olayın üstünden . madem istemiyosun ne bakiyosun. ve bu çocuğun bi arkadaşının bana ilgisi var gibi sizce onla çıkıp bundan intikam almalı mıyım ve sizce bu çocuğun derdi ne ne yapmaya çalışıyo yani..lütfen yardımcı olun. saçma sapan yorum yapıcak olan yapmasın.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• intikam kötü birşey yaptığını çektirdiğini gün gelir yaşarsın hiç yapma bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• .:))) komedi ya :D bak olanı kısaca anlatım sen yedeksin asıl kız o ortak ark yani oda olmayınca asiller bitti yedeklere gecelim gecmiş olsun

0|0
    0|0
    • madem yedeğimde nıye gelemiyo melür melür bakıyo

• cesaret edemedi diyosnda fceye ekledim daha nasıl cesaret edemyo..bide ben kendımı küçük düşürmüşüm gibi geliyo bişeyler yapmak istiyorum bnıde hafıfe almaması için. niye intıkam alamıyım kı cıkarak?

• alma demiyorum alamassın senin amacını tamin edip bak cıkıcan ya aldatıcan ya terk edicen ama sevmiyorsa inan umrunda olmaz o yüzden dedim evet faceden ekliyip sonra silmen cok komik bir durum olmus ama artık yapıcak bişey yok bak sende anladın sonunda cesaretide var niye sana gelmedi diye anlasılıyor işte hersey :)

• Kardeşim isteyen saçma sapan yorum da yapar ister boş sayfayı da gönderir milleti saltanat altına almakdan vazgeçin hür irade denen bir olay var .

0|0
    0|0
    • ne alaka şimdi benim sordugum soruya yapamaz

• cık tecrübe kazan biraz

0|0
    0|0
  • çocuğun 1-2 kere yanına gelmeye çalışmasına kadar dayanabildim.

0|0
    0|0
  • 1 2 ay daha bekle bnce

0|0
    0|0
    • dalga mı gecyosun ciddi mi söylüyosun

• bence bekle 1 2 ay daha acele etme bellki hoşlanıyorsun ama çıktıktan sonra belki aşık olacaksın hiç bırakamayacaksın

• asiller bitti yedeklere gecelim güzel erkek mantığı kız pas vermeyince :DD alınma ama gercekler

0|0
    0|0
  • buna mantıklı cevap mı bekliyorsun biraz saçma olmuş, çocukla hiç konuşmamışsın neyin intikamını alacaksınki, son yazdığını yaparsan senden hoşlanan çocuğa anlatamazsın mecburen onu sürdürmen gerekir

0|0
    0|0
    • bana bakıp başkasına teklif etmesi intkam almam için yeterli değil mi snce üstelik ben ona bir adım atmşken..? burda çocugu mu masum buldun yani

• benimkisi tarihin karanlık sayfalarına gömüldü, ama sakın soruda yaptığını yapayım deme, ciddi düşünmüyorsan

• evet düşünmüyorum benim cocuga ilgim yok pek. ya burda amac "cıktılar" denilsin. çünkü bn kendımı küçük düşürdüm gibime geliyo

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...