Tarz sıkıntısı çekiyorum.

Merhaba arkadaşlar.1.75 boyunda 60 kilo hafif esmer tenli siyah düz saçlı biriyim.Yakışıklı olduğumu fakat tarzımın olmadığını söylerler genelde.Bugün yine giyiniş tarzımın konusunda değişiklik yapmamın daha iyi olacağı konusunda öneriler aldım.Saçlarımada şekil vermem gerekiyor.Uyandıktan sonra elimle hafif düzeltiyorum ama hani pek birşeye benzemiyor.Dersaneye giderken felan neler giyebilirim.Saç stili seçme konusundada sıkıntım var.Nasıl giyinmeliyim?Buna yardım için siteler var mı?Saç stili konusunda ne yapmalıyım?Genel olarak 17-20 yaş kızların beğendiği erkek tiplemesi nedir?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• sen zayıfsın arkadaş. giydiklerin üstünden uçuyodur. omuzların dardır. popon da yoktur (ki kızların en çok dikkat ettiği iki şey omuz ve popo) gömlek giysen omuzları durmaz, boynun incedir. kızlar güce taparlar kardeş. güç ifadesi edinmelisin. ilk anahtarı bi 10 kilo almak olabilir. 60 gerçekten çok az. 70 kilo seni kalıplı gösterir. saç olayı yine enteresan. bu sitede de defalarca anketle oylandı. türk kızı üç numara sever. sen kendine yakıştır yakıştırma önemli değil. bizim kızlarımızda üç numara takıntısı var. ben şöyle yorumluyorum bu takıntıyı, daha hayvansı gösteriyo. bilinçaltlarında böyle bişey var. stilin olsun istiyosan önce bi kokun olmalı. çoğu kız koklayarak karar veriyo. o da enteresan. ben şuna dayandırıyorum. türk kızı çok fazla yaklaşamaz, gözgöze gelmemeye çalışır. konuşurken çekinir. ama uzaktan koklayarak fikir sahibi olabilir. kaliteli bi parfüm seni zengin gösterir. tüm türk kızları parayı sever.

0|2
    0|0
    • tutun bu adama bak görmüş geçirmiş özetlemiş sana olayı (:

• kilonu arttır. yaz olunca kısakollu tshirt giyiyosun, çırpı gibi kolların görünüyo. dar omuzların da göze batıyo

• Şuan zaten bahsettiğin gibi giyiniyorum.Fakat hani kombin konusunda sıkıntı çekiyorum bazen.

Kızlar Ne Diyor 1

• casual giy saçlar kısa ve dik olsun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• öyle bi erkek tiplemesi yok kardeşim .birincisi daha önce saç yaptın mı?

sakın kendini kuaförlere teslim etme saç konusunda kendin kendi saçını yapmayı öğren

kuaföre gidip para verip üste bide damgalı eşşek gibi dolaşıyo herkes .

fön mak. wax sprey üçlüsü senin için önemli artık saçının kıvamına göre bunları kullan saç seklinide suratına uygun olarak ver .mesela çok zayıfsındır üstüne bide saçlarını üçgen olarak dikersen yakışmaz.

kıyafet konusunda senin yaşına uygun tiky shoplar var oralardan giyin dar kesim şekil şeyler

ve son olarak pantolon paçalarını fazla daraltma ayrıca şekil yapıcam derken serseri gibi de dolanma tamamdır .kolay gelsin

0|1
    0|0
  • klasik giyin ! çılgın aptal aşk filmini izle

0|1
    0|0
  • bıra saçı falan vücut yap bak yaz geliyor kollaar çırpı dolaşma sert ol.

0|1
    0|0
  • hocam bi fotoğrafını atarsan daha sağlıklı cevap verebiliriz

0|0
    0|0
Yükleniyor...