Dövüş Sporlari Icin Uzun Boy avantaj mi Dezavantaj mi?

Dovus sporlari icin uzun boy avantajmidir.. ozellikle muay thai icin yorum yaparsanız sevinirim.. boyum 185

• Avantaj
    44% (4)70% (14)62% (18)Oy Ver
  • Dezavantaj
    56% (5)30% (6)38% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Dezavantaj diyen kısa boylularada selam olsn :)
Güncel.. Baska Fikir ve Yorumlar Varsa Alabilirim

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Fark etmez, karektelrine bağlı

0|0
    1|0
    • karakterle ne alakası var :D

• @gezginersin Estağfurullah tabiki fikirlerinizi söylersiniz bu konuda ben baya çok araştırma yapmıştım, takdir edersiniz ki çok kısa biri ve cok uzun boylu biri bu konularda pek şanslı sayılmazlar, bu konu açılınca bazı öğrenciler listesine ve maçlarına baktım sonuç dediğim gibi çıkıyor. Oğlum 2 yaşında jimnastik yapmaya başladı 4 yaşında tekvandoya başladı şu an 8 yaşında ve biz onu kickboks yapmasını istemiyoruz çünkü vücut yapısı tam bir tekvando cu eğer ki yapısı bize benzerse ki benzer boyu ne kadar uzarsa uzasın çok iyi tekvando cu olucağını umuyoruz. Vucudunda yağ oranı
      %6-13 olursa ya da %14-17 arası olursa bu sporcularin çok iyi dövüşçü olabilme ihtimali çok yüksek.

En İyi Erkek Görüşü

• muay tai de uzun boy pekte önemli değil bence ama uzun bor çoğu zaman iyidir

0|1
    0|0
    • Anlarsan sence kilo cok onemlimi? 66 kg yim full kas diyebilirim vucudum 6 aydir fitness yapiyorum

• kanka pek anlamam babam eskiden muay thai yapmış boy her zaman iyidir tabi bence senin boyun tam ideal boy 6 ay fitness yapmışsan zaten vucudun iyidir ama zayıfsın bence 72 kilo iyidir o boya
      yaş kaç?

• 1819 olacak nisanda

Kızlar Ne Diyor 5

• avantaj

0|0
    0|0
  • Avantaj

0|0
    0|0
  • Ben dezavantaj diye duymuştum

0|0
    0|0
  • kısa boyluların daha fazla avantajı oluyor :dd yere yakın olandan korkcaksın diye boşun demiyorlar lokfjgg

0|0
    0|0
  • Avantaj

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Rakibinle aynı kiloda ve daha uzunsan kolların ve bacakların daha uzun olacağı için avantaj tabi ki ama önemli olan o uzunluk farkını kullanabilmekte ayrıca kilon çok düşük de olmasın eğer 185 boyunda 65 kilo civarındaysan muay thaide clinch çok olduğu için sarıldığında güçsüz kalırsın ve kolay yere düşersin. Müsabaka için soruyorsan en az 71 kilo en fazla 86 kilo sıkletinde ol. Merak ettiğin soru varsa daha sorabilirsin dostum :)

0|0
    0|0
  • Kardeşim Dövüş sporlarında Boy demek siklet demek. Uzun boylu insanlar Ağır siklet dövüşür , orta boylular orta siklet , kısa boylular hafif siklet. Çok nadir kısa boylu sporcular ağır siklet dövüşür mesela Mike Tyson.

0|0
    0|0
  • avantaj olan kolların ve bacakların uzun olmasıdır oda boyla orantılı oldugundan avantajdır bazılarında

0|0
    0|0
  • Muay thai için gayet iyi boyun var.
    Muay thai'de tekme, diz tarzı saldırılar önemli olduğu için boyun avantajı illa olucaktır.

0|0
    0|0
  • Kardeş dövüş sporlarında zaten siklet vardır yani kendi boyuna ve ağırlığına yakın biriyle dövüşürsün, ama dövüştüğün kişiden uzun olmanın avantajı olduğu gibi dezavantajıda var elbette yani her ikisi

0|0
    0|0
  • kİLO ver

0|0
    0|0
  • Avantaj

0|0
    0|0
Yükleniyor...