Sevgilim benden ayrılıp eski sevgilisine döndü.

sevgilimle herşey yolunda gidiyodu hatta 14şubatta çok güzel bi gün geçirdik ama 3gün sonra benden ayrılmak istediğini sevmeye çalıştığını ama sevemediğini,hiç kimseyi sevemiceğini söyledi ve çekti gitti.hiç bi kelime dahi etmedim sustum.şimdi benden önceki sevgilisine dönmüş.2gün içinde.ve bana sen ayrıldığını söyle güçsüz gözükme dedi beni hepten sinir etti.onu nasıl pişman edebilirim onu nasıl sinir edebilirim kıskandırabilirim ?

0|0
12|29

En İyi Erkek Görüşü

• Sekteret gitsin demekki şerefsizmiş geçici boşluğu doldurmak için kullanmış seni takma kafana hayatta düzgün insanlarda var.

2|0
    0|0
    • zamanla unutcağımı biliyorum sadece ikiside burnumun dibindeler her hafta görmek zorunda kalcam o benim canımı sıkıyo.ki biliyorumki o salak bulunmaz hint kumaşı değil.illaki unutcam sadece kendime zaman tanımaya çalışıyorum

• teşekkürler :)

• Rica ederim...

Erkekler Ne Diyor 28

• Giden gitmiş, sana kazığını atmış. Pişman etsen hele hele kıskandırsan ne fayda ? Hefi karaktersizin sözlükteki karşılığı çıkmış.

1|0
    0|0
    • karaktersiz az bile ben ona dedim erkeklerin kaşarı olmuşsun sen dedim gülüyo pişkin pişkişn

• öyle yapan onu hayli hayli yapar. Bir daha arayıp sorma, aklında sil at. Öldü de benim için. Çünkü o karaktersize ne yapsan öyle tepki verecek. Kendi demişsin pişkin diye.. İnşallah kızda aynısını ona yaparda, apışıp kalır ortada..

• hiçççç öyle şeylere girişme...büyüklük sende kalsın...vakti gelince tıpış tıpış sana tekrar sana dönmeye çalışacak...işte o zaman; Aşkın Izdırabını ona tatdırabilirsin...

2|0
    0|0
  • Eski sevgilim yeni sevgilisinden ayrılıp bana döndü, gelişene öyle bir vurdum ki tekmeyi ayakları poposuna değe değe gitti.

1|0
    0|0
  • Kendine kötülük etme.

Ne siniri ne kıskançlığı.

Önüne bak,arkana değil.

1|0
    0|0
  • onu kıskandırıp sinir edemezsin bosuna ugrasma siz onla hiç sevgili olmamıssınız... o eskisini unutmak için senle takılmıs pek umrunda oldugunu düşünmüyorum .. yada sırf diğerini kıskandırmak için bile senle takılmıs olabilir bikerede verilmiş karar oldugunu sanmıyorum senle cıkıyoken bile kesinlikle diğer kızla konusmustur... kusura bakma ama kullanılmıssın

0|0
    0|0
  • hakatmişsindir sen iyi olmuş hala o adama sevgilim diyo bide tüühh

0|1
    0|0
  • Bunu yapan insan ne yapsan pişman olmaz, gel beni dinle vazgeç bu intikam sevdasından

1|0
    0|0
  • benimle çıkmaya başla valla bak ben ciddiyim seni severim güzellik çok önemli değil benim için :) bizde 24 şubat ı kutlarız :) ii oolmaz mı ? bi düşün derim ...

1|1
    0|0
  • Hic bi sekilde onu cezalandiramazsin. Cunku zaten yanindaki senken kalbinde ki oymus. Sana da unutmak kalir.

0|0
    0|0
  • boş ver kardeşim gidene bırak yolu bulsun hakkında demekki doğru kişi değilmiş o yönden bakevlnseydin o zama nAllah'ım göstermesin aynıyı yapsadı katil olmaya bire bir kurtulmuşsun

0|0
    0|0
  • boynuzlamis seni cok zevkli oluyor :)) karsiliginda hic bisey yapamazsin.

0|0
    2|0
  • Şuraya bak ya çocuk bildiğin sıkmış çok çelişkili davranmış :)) Bildiğin ayak yapıyo işte pişman edicek kıskandırcak bi değeri yok hani :)

0|0
    0|0
  • sende eski sevgiiline dön o zaman

0|0
    0|0
  • gecenin köründe ara herkesin tuttuğu kendine girsin de kapat sinir olcaktır :) test edildi onaylandı

0|0
    0|0
  • Sende benle çık :D her türlü kıskandırırım hatta baktım olmuyor eski sevgilini bile döverim :)))

0|0
    0|0
    • haha yok saol artık kimseyle sevgili olmıcam:)

• çalıştı antalyada zaten.

• ooo tamam çok iyi anlaşırız o zaman :)

• aynısı benimde başıma geldi. Açıklarını bul ve rezil et. Mesela ben öyle yaptım pişman değilim. ^gün evde 2 erkek ile kalmış. Rezilliğini çekiyor arkadaş

0|0
    0|0
  • eleman seni kırmamak istemiş ama kırmıs sanırım. en iisi sen ayrıldığını söyle, neye pişman edecen ki? eleman zaten eski sevdiğine dönmüş.

0|0
    0|0
    • bana senden başka kimse beni bu kadar çok sevemez derdi her seferinde bunu tekrardan aklına getirip pişman olmasını çok istiyorum köpek gibi yalvarmalı.

• Bence sen değmezin tekini pişman edecen diye, sonradan pişman olacağın şeyler yapmada gerisini salla, hem yasın kacta, daha neler görürsün hayatta.bence o dal bu dal olayını bırakın, gerçekten ilerisinin olabileceğini (evlilik) düşünebileceğiniz tipte karkterde erkeklere şans verin.

• iyi keklemiş en bombası da sen ayrıldığını söyle demiş kendi yüzsüzlüğünü sana itelemeye çalışıyor.

0|0
    0|0
  • beterin beteri varmışşş

0|0
    0|0
    • yüzüne söyledim senin bu yaptığın şerefsizlik adilik godoşluk diye elhamdüllah çok şükür dicek nerdeyse.

• en yakın arkadaşıyla çık

0|0
    0|0
    • o kadar adilik yapamam bana göre değil malesef :( oturur 2 gün ağlarım ama arkadaşıyla çıkamam

• o zaman hiç etkilenmemiş gibi davran karşısında güçlü ol mutlu gibi davran gül devamlı

• Giden gitmiş Ne değişirki...

0|0
    0|0
  • seende baskasıyla cık yada onun bi arkadasıyla cık

0|0
    0|0
  • insan suçu kendisinde araması gerekiyor. demekki erkeğini elinde tutamamışsın ;).

0|0
    1|0
  • sağlam bir manita bulman gerek. Güzel bir arabası parası sportif vücudu ve zeki biri. Kısacası ondan her türlü iyisini bulmalısın. Enee bana yapılsa dellenirim lan ben.Döviyim dicem onda da benden daha iyi eyvah ki ne eyvah.

1|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun karakterini belli etmiş.Gururunu düşürme bence .Ayrıldıysa git seni haketmemiş uğraşma daha fazla.Sen çooook iyilerine layıksın.

1|0
    0|0
  • demekki onu unutamamış

0|0
    1|1
  • Vay şerefsiz, ey kızlar sizde hep şerefsizleri seviyorsunuz suç sizde...

1|0
    0|1
  • Eee napalım yani ayrıldıysa ayrıldı. En azından açıkça söylemiş sevmeye çalıştığını ama sevemediğini.

0|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 12

• baskasini icin seni terk eden bir gün yine baska bir sevda icin o kizida terk edecektir. kurtulduguna sükür et ama biliyorum icinde bir nefret bir kirginlik var. sirf bu yüzden yeni sevgilisinden ayrilmis erkeklerden uzak durun diyorum ve kendimde uzak duruyorum. tilkinin dönüp dolasip gittigi yer yine kürkcü dükkani. sanki o kizi yine terk etmeyecekmi yada kiz intikam icin baristi onunla. birak birbirlerini bulmuslar

2|0
    0|0
  • aldırış etmemeye çalış en etkili yol bu acı çekerek ona cevap dahi vererek onu lanet olası egosunu yükseltirsin

1|0
    0|0
  • dengesizin tekiymis inan degmez

en iyi intikam sessiz kalmak ve onu umursamamak

sen onun ustune ne kadar dusersen o kadar degerli gorur kendini

hayatina misler gibi devam et bu ona yeyecektir

ama mutlu ol sukret oyle bir salaktan kurtulmussun

1|0
    0|0
  • Sevmiyorsa onu sinir etmen için en ufak bi şans bile yok her yaptığın çekememzlik olarak görünür küçük düşersin gözünde boşver en iyisi

1|0
    0|0
  • yapma bunu sakin ol önce.. sinirini yatıştıracak bişey bul onu ve yaptıklarını düşünmee oyala kendini ve zamana bıraak o zaten yaptığından bigün köpek gibi pişman olup sana geri dönüş yapacaktır hata ettim diyee takmaa sessiz kal hayatına kaldığın yerden devam et.

0|0
    0|0
  • gidiş dönüş bileti almış resmen amk

1|0
    0|0
  • erkeğe verilebilcek en güzel ceza onu önemsememektir hiçbir şey yapma gün olacak o sana dönecek demişti dersin. kimsenin ahı kimsede kalmaz

kendi hayatını yaşamaya bak onu unut değmez inan ki...

1|0
    0|0
  • Aklıda kalbide ondaymış ve seçimini yapmış.

Ağzınla kuş tutsan dahi işine yaramayacaktır..

Sen sadece hataya küsme ,0nun dediği gibi güçsüz kalma yeterli

1|0
    0|0
    • zaten öyle bi değişicem ki kendisi hayata küsücek yerin dibine giricek.

• aklı ondaymıs bide gelmiş senden sacma sapan bahaneyle ayrılmıs senden ..ah canım gitsin öyle adam Allahından bulsun

0|0
    0|0
  • Oluruna bırak uğraşma

0|0
    0|0
  • @112gizem burada misin?

0|0
    0|0
  • mal o, ne yapsan sinir olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...