Karin kasi icin bazi sorularim olucak cevaplarmisiniz?

1. spordan kac dk sonra yemek yemeliyiz
2. Hic mi cikolata tatli filan yememeliyim yiyebilirsem haftada kac kere ve ne kadar
3. Badem karin kasi icin iyi diye okudum dogru mu badem yiyebilirmiyim
4. Ve sabah kalktigimda yiyicek hic bisey bulamiyorum ve hic bisey yemeden okula gidiyorum eve geldigimde yiyorum okula gitmeden once ne yemeliyim siz ne yiyorsunuz

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ) Spordan 3 saat önce yemelisin ki antreman esnasında yediklerin ağzına gelmesin ve vücut fazla kalori yaktığı zaman miğdedeki sindirim hızlanır seni yorar.
    2 ) Kilo vermek istiyorsan örnek 1000 kalori yakıyorsan 1000 den az kalori alacaksın ve şeker , un içeren ürünlerin kalorileri çok yüksek + marketteki paketlenmiş ürünlerin hepsinin içerisinde binlerce katkı maddesi var buda karaciğerine zarar verir.
    3 ) Karın kası çıkarmak için tek bir yöntem var , antreman yaparak kaslarda küçük yırtıklar oluşturup , protein ağırlıklı beslenip kaslar onarıldığında daha uzun olması ve kaslar kütlesini arttırmak badem falan hepsi hikaye sadece protein.
    4 ) Sabah kalktığında Yulaf ezmesi ile Süt ya da Herbalife Shake öneririm hızlı ve kolay bir şekilde hazırlayıp tüketebilirsin.

0|0
    0|0
    • Spordan once demedim spordan sonra kac dk sonra yemeliyim spor yaptiktan sonra

• Bir de badem yiyemezmiyim

• Kardeşim SPordan sonra ne zaman yediğinin hiçbir önemi yok fakat kilo vermek istiyorsan UYandıktan 2 saat sonra kahvaltı et ve akşam yemeğini en geç 18:00 Gibi ye yani yatmana 5 saat kala... Bademin yağ miktarı fazla olduğu için kalorisi yüksek beslenmeni dengede tutarsan 3-5 tane yersin ama harcadığın kalori az olduğu için badem bile kilo vermeni engeller.

En İyi Kız Görüşü

• ya bu son zamanlarda kızlarda bir karın kası merakı var anlayamadım gitti :)
    1) aç karnına yapmalısın karın egzersizlerini çok etkilidir
    2) çikolata falan tüket arada ona da ihtiyaç olur kendini tutmaya çalış haftada 2-3 falan ye
    3) evet badem iyidir bademi hep tüket ama çiğ badem içi olmalı tuzlu olandan değil
    4) okulda gidip tost çay yiyerek kas yapamazsın sabah kalkıp sporunu yapıp kahvaltını hazırlayacaksın en az 2 yumurta yiyceksin

0|0
    0|0
    • Kahvaltida yumurtadan baska ne yiyecegim

• Onlarin hepsini yersem patlarim ben bir yumurtayi zor yiyorum

• ben yiyorum boy 166 kilo 50 nasıl oluyor :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Spordan sonra kan şekeriniz haliyle düşer Muz yemenizi tavsiye ederim ya da 5-6 tane badem Spordan sonra tatlı isteğim aşırı oluyor buda normal çikolata yememek için Şeker ihtiyacını muz ile karşılıyom bazende powerade enerji içeceği içiyorum. Eve gidince mutlaka 1 saat içinde yemek yerim Misal ağırlık çalıştıysam Kırmızı et Yda baklagiller yahut Brokoli bürüksel lahanası ve Kerevizi haşlatır bol yoğurtla yerim direkt Kas yapımına yardımcı yemeklerdir

0|0
    0|0
  • okula gıtmeden once yumurta yulaf ezmesı tuket badem yıyebılırısn bır avuc cıkolata ıse hftada bır kere masum bı kaçamak olabılır spordan sonra hemen yıyebılırısn proteınsel gıdalar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Elma ye sabah hiç olmazsa ve spordan 30-60 dakka sonra ye he bir de arada elbette çikolata ye

0|0
    0|0
Yükleniyor...