Nasıl başarıyoruz bunu?

Biyerlerde birileri şu an belki evleniyo, belki nikah tarihi aliyo,belkide sevgisiyle geziyo. Peki ya biz 70milyonlk ülkede yalnız olmayı nasıl başariyoruz?

Hade bakalım cevaplari görelım..

0|0
415

En İyi Erkek Görüşü

• "Yalnızlıkla aşk anlaşmış gibi. Yalnızlık aşka itiyor, aşk yalnızlığa."

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• yalnızlık tamamen kişinin kendi tercihidir. yoksa ben yalnız olmak istemiyorum diyipte yalnız kalmak mümkün değildir.

0|0
    0|0
  • Ben de anlamıyorum nası başarıyolar !

0|0
    0|0
  • mutluluğa küçük fakat sağlam/emin adımlarla ilerlemeye çalışmalısın

ben öyle yapıyorum

misal şuan çılgınlar gibi sevişebileceğim bir kız arıyorum .sonrasına sonra bakarız

eaaaa

hee çok çılgın olmanıza da gerek yok kızlar. ya ne çılgınlığı ben sadece düz sevişebiliyorum derseniz yinede irtibata geçip bi değerlendireyim sizide

0|0
    0|0
  • türklerın çogunlugu yalnız olamaya basladı nıfusumuzda yaslanıyor ırkcılık olarak algılanmasın ama bu durum kürtlerde aksıne artmaya ve sureklı evlılık hıc durmadan cocuk yapmaya basladılar 70 mılyonu baz almayalım

0|0
    0|0
  • çünkü herkes istediği standartları yükseltti.güzel olsun,anlayışlı olsun,iyi bir işi olsun,bakımlı olsun vs vs...insanoğluyuz hiçbirzaman isteklerimiz bitmeyecek.en iyisine sahip olsakda...

0|0
    0|0
  • sadece herşeyin bi zamanı var sen de o dediklerini yaparken birileri yalnız kalıcak bunu unutma

0|0
    0|0
  • isteklere kapalı olursan seni kim ister kapını açık tut arkadaşlık isteklerini kabul et

0|0
    0|0
  • sen nasıl başarıyorsun onu anlatsan olmazmı?

0|0
    0|0
    • Beni kimse begenmiyo ki :(

• espiri olsun die öyle yazmıştım aslında ben ama hala bi kısmetim çıkmadığına göre başka bi açıklaması olamaz herhalde (:

• burda bir sürü erkek var hele bir gözünü aç bak ilgi göster sana göre biri mutlaka vardır...

• Siz bizi sapik olarak goruonuz tanimsmak istedikce

0|0
    0|0
  • daha 24 deyim zamanim oldunu düsüyorum, ayrica tr de kivircik sacli yesil gözlü bayan yok ondan ..

0|0
    0|0
  • ooooohoooo, ona kalırsa dünyada 1 dakikada 107 kişi ölüyor, bizde mi ölelim:D

0|0
    0|0
  • herkes kaderini kendi çizer yalnızım diye yakınırsınız gelen teklifleri reddedersiniz

0|0
    0|0
  • Kader kp kader ağlarını ördünmü dir şarkı var ya ondan işte

0|0
    0|0
  • 70 milyon insanı tanımaya fırsatın var mı ki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...