Yıldönümleri hakkındaki düşünceleriniz neler?

Arkadaşlar yıldönümleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Önem verir misiniz bu tarz şeylere? Özel bir şeyler yapılmalı mı? Normal bir gün gibi mi geçmeli?

Güncellemeler:
Arkadaşlar sanırım yanlış anlaşıldım. Herkes pahalı hediyelerin anlamsızlığından bahsetmiş. Kastettiğim hediye değildi. O güne dair özel bir şeyler söylemek, karşı tarafı mutlu edecek sürprizler yapmaktan bahsediyorum. Hatırlanmalı mı yoksa herhangi bir gün gibi unutulup gitmeli mi?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Her şeyin yeri ve zamanı var. Her yıl dönümünde pahalı hediyelerle gönül doyurmak bana göre değil. Sonuçta kalbi maneviyat doyurur maddiyat değil. He çok önemli günlerde atıyorum 5 yıl geçen güzel bir evliliğin sembolü olarak bir yüzük alınamaz mı alınabilir durum elveriyorsa şayet.. Ama almadı diye de üzülmemek gerek. Sonuçta bu bir sevgi saygı ilişkisi maddiyat ilişkisi değil. Hem kediye fazla mama verirsek şişmanlar. Dozunda olmalı her şey.

Şuan da karşıma çıkan "Aşk Dolu Hediyeler Bir Arada" tarzı şeyleri saçma buluyorum bunu da söylemeden geçemeyeceğim.

Mesela bana sevdiğim insan hediye alsın istesem sokaktan yavru sevimli bir kediyi bana hediye etmesini isterdim :).. Sonra da ona beraber sevgimizi vermek, kediye sevgiyle bakmak..

Her şey çok rutinleşti. O kadar rutinleşti ki eski sevgilini getir yenisi %50 indirimle gibi şeyler duymaktan korkmuyor değilim..

1|0
    0|0
  • hayır..

kesinlikle ticari kaygıları olan firmaların tüketimi körükleme kaygısı ve dayatmaları...

eğer sevdiğinle birlikte isen ;

önemli bir gün olmaz,

günlerin hepsi önemlidir...

1|0
    0|0
    • İlişkide heyecnaın öenmli olduğunu düşünüyorum. Yıldönümümüzde hediye almak yerine daha özel planlarım var

• Katılıyorum. Ben özel zaman geçirmekten bahsediyorum. Hediye almaktan değil :) Mesela ona güzel bir sofra hazırlamak

• bende öyle söylüyorum ya...

• kesinlikle özel olmalı ki o günler ayrıca ilişkiyi güçlendirir:)) ayrı bir heyecan verir..:)) eğer karşındaki unutuyorsa işin zor:)

1|0
    0|0
  • ben önem veririm çok saçma olmayanlara

0|0
    0|0
    • İlişki yıldönümü mesela?

• çok saçma o :D ilk bakış, ilk öpüş, ilk tanışma o ne ya :D

• O kadar da değil :) Saçma olmayan yıldönümlerine önem veririm demişsiniz. Mesela bir örnek verir misiniz :)

• kadınların baskısı olmasa erkeklerin umrunda olmazz

0|0
    0|0
  • önemlidir tabi

özel olmalı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• özel günler kutlanmalı işte

0|0
    0|0
  • özel günlerden nefret ederim. ne gereği var..

yıl dönümü doğum günü sevglililer günü cık cık cıkk..

0|0
    0|0
    • Sevgililer günü bana da saçma geliyor. İlişki/evlilik yıldönümü ise doğum günlerinden daha anlamlı bence.

• normal bi gün işte kapitalizmin uydurmaları

0|0
    0|0
    • Hediyelere para saçmazsak kapitalizmin oyununa gelmeyiz diye düşünüyorum

• nasıl bi özel gün geçirebilirsin ki o zaman

• Birlikte bir şeyler yapılabilir. Örneğin ben ona pasta yapabilirim. O bana yoğunluğunun arasında zaman ayırıp beni mutlu edebilir

Yükleniyor...