Spor yapan bir bayan 2 yumurtayı sarısıyla beraber yese nasıl olur?

Spor yapan ve karın kası yağmaya çalışan bir bayanın kahvaltısında 2 yumurta yemesi daha mı iyi olur? önceden bir yumurta, 2-3 dilim peynir, 3 tane zeytin ve biraz bal ile tereyağı ile kahvaltı yapardım ama böyle tam gelişim sağlayamıyorum yani tam büyümüyor kaslar. Kahvaltıda 2 yumurtaya çıkarsam nasıl olur? (2 yumurtayı sarısıyla beraber tüketeceğim tabi, sırf beyaz yiyince midem bulanıyor. :/ )

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Alternatif olarak yulaf tüketebilirsin. Değişik karışımlar var internette benim adele için kasan arkadaşım günde 2 defa bir mix yapıp içiyor. Yulaf, süt, tarçın, biraz bal, muz ve süzme peynirdi sanırım.

Adam kas açısından hayvan gibi oldu.

0|0
    0|0
    • süzme peyniri zaten kahvaltıda yiyorum, bunun içine atarsam midem bulanır içemem sanırım :D ama birazdan yapacağım bu mixi, teşekkür ederim :)

• Rica ederim. Ah ayrıca ekstra bir çay kaşığı kadar kahve de atıyordu şimdi aklıma geldi. Ayrıca iyice karıştır mixer falan, gerçi sen işini bilirsin. :)

Afiyet olsun.

En İyi Kız Görüşü

• Günde 10 yumurta beyazı yiyenini duymuştum. Ama sarısını bilemem. Ben bazen yiyorum kahvaltıda 2 yumurta sarısıyla

0|0
    0|0
    • evet erkekler genelde 10 tane yiyor :) ama bir bayan için çok fazla bence :O

Erkekler Ne Diyor 8

• Bak kardeşim Karın kası geliştirmek senin için çok çok zor. çünkü bir erkek bir kadına göre yaklaşık 2 katı fazla kalori yakıyor ve testestron vücudun kas yapmasını bir bayana göre 8 katı fazla bir kadının da bir erkeğe göre yağ depolaması 8 katı daha fazla. Bir erkek minimum %3 yağ oranına sahip olabilirken bir bayan minimum %12-10 civarı :) Protein ağırlıklı beslen , yağ tüket ama karbonhidrattan uzak dur. İLk amacın yağ miktarını azaltmak olsun çünkü karın kasları anca yağ miktarını düşürürsen görünür

0|0
    0|0
  • Bu kadar kasmayın. Bir şey olmaz, yağlanmazsın.
    Kasların büyümesi için büyüme hormonunu tetiklemelisin bu da squat, deadlift de olur.
    Squat'ı normal kaldırabildiğinden biraz daha ağırlık koyarak 5-10 set yapmanı tavsiye ederim.
    Yumurta olarak tavsiyem 4-5 beyaz 2 de sarı.

0|0
    0|0
  • yumurta iyidir as yapar
    sarısı daha iyidir

0|0
    0|0
  • ıkı sarısı normaldır ye

0|0
    0|0
  • yumurta sağlıktır yiyebilirsin ama sizde kaslar büyümez tam manası ile

0|0
    0|0
  • afiyet olur :)

0|0
    0|0
  • Civciv çıkar

0|0
    0|0
  • beyazını ye sarısını martılara at nasiplensin garibanlar :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende sporcuyum kahvaltıda 2 tam yumurta, 2-3 peynir çeşidi hepsinden biraz yiyorum, 5 zeytin, ceviz, domates, bal, reçel, fıstık ezmesi, portakal suyu (bazen çay) bu kahvaltıyı yapmama rağmen çok kuvvetli değilim diğer öğünlerimde düzgün ama kilo eksiğim var biraz kaslı olmam gerekiyor bir türlü olmadı niyeyse

1|0
    0|0
Yükleniyor...