Fanatigi oldugunuz takiminizi sevgilin istiyor diye degistirir miydiniz?

http://i.hizliresim.com/G2yOLv.
Futbol bir cok insanin tutkusu..

Fanatizm duzeyinde yasayan kesimde azimsanamaz..

Peki siz fanatigi oldugunuz takimi sevgiliniz ya da esiniz istiyor diye degistirirmiydiniz?

0|0
14|32

En İyi Erkek Görüşü

• Bir hobiyle aşkın alakası nedir? Ben Galatasaray taraftarıyım sevdiğim kişi ister Pendiksporu tutsun, ister Fenerbahçe'yi.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• biri bana bunu talep etse direkt asyrılırım zaten. hayır fanatik olduğumdan değil. öyle bir şey istemesi çok saçma olur. ben de asla öyle bir şey istemem. hatta farklı takım tutan biri olursa ilşki daha zevkli olur. iddialaşmalar takılmacalar vs..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Öyle saçma salak sevgili mi olur? Herkesin tuttuğu kendine. Bu ne cahillik böyle, Hepiniz cahilsiniz. Sus konuşma saçını başını yolarım senin Caaaahiiiil seniii... :)

1|0
    0|0
  • takım tutmaktan vazgeçebilirim belki o da gerçekten çok seviyosam eğer. ama asla takımımı değiştirmem. zaten taraftarlık farklı bir sempati istediğin kadar takımımı değiştirdim de ilk tuttuğun takımdan vazgeçemzsin tabi fanatik bir FENERBAHÇELİ olarak söylüyorum bunu :)

1|0
    0|0
  • Taraftarı olduğum tek bir takım var. O da Milli Takım :) O nedenle sıkıyorsa Değiştir desin :)

1|0
    0|0
  • yooo ne değişecem :D :D rekabet olur daha iyi :D :D
    iddiaya gireriz her maç öncesi :D :D

1|0
    0|0
  • Sevgilimi kendi takımımı tutmaya zorlardım oh mis

1|0
    0|0
  • Ne gerek var gereksiz fanatiklige herkes normal şekilde desteklesin kavga çıkmasın , takım degistirilmesin, gerek yok yani

1|0
    0|0
  • Değişmem kanks

1|0
    0|0
  • Bence düşünmesi bile mantıksız insan sevdiğini öyle bir şey için tercih yapma ikilemi arasında bırakmamalı.

1|0
    0|0
  • Takım tutmuyorum.

1|0
    0|0
  • değiştirmem zaten sevgilimin böyle bişe istemesi ayrı bir saçmalık fenerbahçeli sevgilim olabilir ama beni fenerbahçeli yapamaz

1|0
    0|0
  • Asla değiştirmem Fenerbahçenin yerini kimse dolduramaz ve bugüne kadar 4 tane hatunu Fenerli yaptım, devamı gelicek :)

1|0
    0|0
  • Sevgilimi değiştiririm, FENERBAHÇE'yi değişmem.

1|1
    0|0
  • Asla !!! Sonsuza kadar Galatasaray

1|0
    0|0
  • değiştirmem kesinlikle ama.. bende sevdiğim kızda Beşiktaşlı zaten. o yüzden sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • Yok kardeşim ben buyum , yok takım değiş yok görüş değiş bana göre değil

1|0
    0|0
  • BeşiktAŞK... Cevabı sen bul...

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe için sevgilimden vazgeçerim ama sevgilim için Fenerbahçe' den asla..

1|0
    0|0
  • Hayir. Kadiköy daha degerli?

1|0
    0|0
  • Fanatik değilim ama kesinlikle değiştirmem

1|0
    0|0
  • Tabikide değiştiririm, sevgilimi yani

1|0
    0|0
    • .. çünkü GALATASARAY bir tercih değil AŞKTIR..

• Ya ben, ya galatasaray..
      Tabi ki galatasaray.. O daha vefali..
      Harika... Eline saglik..❤💛

• Rica ederim :)

• Bir eğlencemiz o var kusura bakmasın değiştirmem. Kendinisi istediği takımı tutabilir.

1|0
    0|0
  • Kız bırakıp giderde fenerbahçe bırakıp gitmez.

1|0
    0|0
  • degiştirmem

1|0
    0|0
  • Galatasaray

1|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım, değiştirmem.

1|0
    0|0
  • Hiç işim olmaz :D

1|0
    0|0
  • takım tutmuyorum ama değiştirmezdim

0|0
    1|0
  • Ölsem değişmem

0|0
    0|0
  • Sevgilimi değiştiririm :*

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 13

• Hayır , ben fanatik biri değilim hatta futboldan da pek anlamam ama tuttuğum bir takım var ve beni kabul eden takımımla birlikte kabul etsin.

1|2
    0|0
  • Değiştiririm takım dediğin nedir ki

1|0
    0|1
  • Galatasaraylıyım. Kocam olsun anam olsun bacım olsun kimse değiştiremez.

2|1
    0|0
  • şimdi ben takım tutmuyorum yani futbol ooovv nasıl umrumda değil biri gelse sen artık fenerlisin dese iyi derim soranlara fenerliyim derim ama umrum dışı. fakat annemle babamın bunun için boşanmak üzere olduğu zamanları hatırlıyorum asdfghj sonuç olarak babam annemi fenerbahçeden aforoz etti hahahha annem de koyu beşiktaşlı şu an. derbi olduğunda eve gelmemeye özen gösteriyorum asdfghjklş

1|0
    0|0
  • Hayır Sarının yanında lacivertten başkasını düşünemem :)

1|0
    0|0
  • Fanatik değilim böyle bişeye kötü körüne bağlamak bana saçma geliyo zaten şahsen fanatik biriyle olmak da istemem

1|0
    0|0
  • Hayır o değiştrebilr ama

1|0
    0|0
  • Hayır tabiki ne münasebet

1|0
    0|0
  • Asla

1|0
    0|0
  • Asla