Eğer karşı cinsten olsaydınız ilk yapacağınız şey ne olurdu?

İlk yapacağınız şey ne olurdu? link İlham kaynağım üstteki resimdir, bir de ks üyelerine sormak istedim.Ben erkek olsaydım sanırım en çok ayakta tuvalet yapmayı isterdim.Evet koskoca ırkta tek ilgimi çeken durum bu:DHmm soru tekrarlanıyo diyeceklere en son sorulan bu tip soru 1 ay önceymiş dikkatinizi çekerim:)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Gün boyu şikişir y..rak yemekten ölürdüm =)

• ahahhahaha

• Öncekileri Göster
    • Sana göre değil.. Ama soruyu sorana göre gayet mizahi. Sana da saygı duymak düşüyor.

• haksızlığa yanlışşığa saygı duymuyorum. tek yapabileceğim şikayet etmek tabi onlarda ne kadar kaileye alırsa artık. bende şimdi çocuklar, ahlaklı kadınlar bu yorumun en iyi seçildiğini ve bu kadar artı alırken eksi almamasını nasıl düşünürler diye düşünüyorum. şöyle düşünürler heralde: burda ortam bozuk, burdan uzak durmalıyım.

Erkekler Ne Diyor 19

• böyle iyiyim kalsın

• Kendimi kurcalardım :D

• erkekleri peşimden sürüklerdim :D

• kendimi iyice incelerdim. :)

• :) vala ben kadın olsaydım heralde zengin erkeklerle takılır. paralarını yerdim :D

• bu soruda baydı ama...

• üye olalı 1.5 ay bile olmamış. bu soruyu kaç kez görmüş olabilirsin de baydı diyorsun (:

• ne yani bu soruyu KS de görmem için sadece üyemi olmam gerekiyo ? yada eski bi üyeliğim olamazmı? bu kadar dar düşünme bence...

• Sanırım aklıma ilk olarak cinsellik gelirdi. Kadınların daha çok keyif aldıkları söylenir bunun doğruluğuna bakardım :)

• cıks,sanmıyorm

• İyide bu bilimsel bir gerçek nasıl sanmazsın :)

• bilmem düşünmedim

• evde yatar koca parasına bakardım

• bende kadın olsaydım kendimi sex konusunda geliştiri erkeğimi en iyi bir şekilde arzulardım profesyonelce amatörce değil :)

• mahallenin erkeklerinden gelecek dua ile cenneti garanti edebileceğim düşüncesi ile her önüme gelen erkekle yiyişirdim:D

• kızların neler hissettiklerini hissetmeye çalışırdım :D özellikle senin gibi birisinin :)

• Bu soru daha elli kere soruldu.ayrica ayakta isemek prostat yapar oturup iserim

• Kadınları anlamaya çalışırdım ...

• hayır dipnot a ne gerek vardı zaten dikkatimizi çekmeyi başardın

• Kendim olarak kalmayı iyeylerim...

• önüme gelen her erkeğe verirdim heralde :D

• Sen erkek olsaydın ne yapardın

• Klitorise dokunurdum. Neymiş aga bu böyle

Kızlar Ne Diyor 3

• Irk değil, cins diyelim şuna :D Adamın biriyle kavga ederdim.Tam serseri olurdum valla :D

• Psikopat apaçi :D gözümde canlandırdımda offfff gülmekten karnım ağrıdı xD

• :D :D

• erkek olmAK ZOR BEE :dd

• bence en kolay erkek olmak..sadece calısma zorunlugu biraz sıkıyor..

• Sevdigim kizla sevisirdim:)

Yükleniyor...