Antrenmanda oluşan yorgunluk?

2.5 seneye yakın vücut geliştirme yapıyorum yaşım 18 boy 182 kilo 90 ama 3-4 aydır düzensiz yapmıştım geçen ay tam anlamıyla tekrar başladım. pazartesi göğüs salı sırt çarşamba bacak perşembe omuz cumada kol çalışıyorum ama biraz ağır çalıştığım için göğüs ve sırttan sonra omuz ve bacakta tamamen mental olsun fiziksel olsun aşırı bir yorgunluk oluyor. Günlük 250-400 arası karbonhidrat almaya çalışıyorum bana bir tavsiyesi olan varmı?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim Bu yorgunluğun sebebi vücudundaki bir hastalık olabilir. Çünkü Hard training bile yapsan bu kadar yorulacağını zannetmiyorum ben definasyondayım ve karbonhidrat minimum tüketiyorum ona rağmen antremanda hiç o kadar yorulmuyorum bende 2 aydır yapıyorum daha önce de yaptım ama ara verdim.

0|0
    0|0
    • hastalık derken

• Kardeşim mesela vücutta zararlı bakteri ve virüs olduğu zaman vücut onlarla savaştığı için direnç düşüyor anladın mı yani hastalıktan önce ya da sonra böyle durumlar oluyor acaba hasta mı olacaksın dedim.

• Birincisi Programını birden yüklenerek uygulama ikincisi uzun soluklu olması için hevesini bir çırpıda tüketme...

0|0
    0|0
Yükleniyor...