Sorularınızın tam cevabını alıyor musunuz?

ben şahsen sorularıma tam cevap alamıyorum . genelde soruma gelen cevaplar kişilerin exper kasmak için yazdığı yorumlar . hiç kimse bu sitede birisini ciddiye alarak cevap vermiyor . bu zamana kadar 52 tane soru sordum bununla birlikte 53 insan hiç mi düzgün cevap alamaz ya . nerde alakasız gereksiz konusuyla hiç bi alakası olmayan yorumlar geliyor soruma . acaba bu sitede sorusuna tam cevap alan varmı . sorunuzun tam çözümünü buldunuz mu ?

• Evet,sorularımın cevabını buluyorum
    50% (4)43% (3)47% (7)Oy Ver
  • Hayır,aynı dert bende de var
    50% (4)57% (4)53% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• evet bazen öyle oluyor dediğin gibi, benim en sevmediğim kısa cevap verilmesi birde akıl verir gibi kızar gibi veya komik olmayan ciddi bir soruda dalga geçilmesidir neden böyle yaptıklarını da bilmiyorum ama bana da oluyor öyle istediğim cevabı alamıyorum bazen.. tek değilsin yani..

0|1
    0|0
  • söylediklerine katiliyorum.kimi kisa kisa cevab veriyor, kimi xper puan pesinde kimi , dalga geciyor kimi can skntisindan yaziyor. ama benim dikkatimi ceken bi kac üye var onlarda gercekten yardimci olmaya calisiyolar. onlarida zaten düsünmeden en iyi cevab olarak seciyorum

1|1
    0|0
  • Eğer sorunun ciddiyetine inanırsam şu an yaptığım gibi ciddi cevap veririm.Ama genel anlamda esprili cevaplar soru soranında hoşuna gidiyor.Ters tepkiler almam

0|1
    0|1
  • çogu arkadasım ciddiyetle cevap veriyor ama arada canı sıkılıp kıç.nda kasıntı sivilceleri cıkmışlar gelip dayanıyo kapıya .. sacma sapan küfürler ,sırf ugrasmak için absürd absürd eleştiriler..

0|1
    0|0
  • cık cık cık Çok ayıp ediyorlar yahu... :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sorulara verdiğim düzgün cevaplarda genelde alaya alındığım için sorunun niteliğine göre cevap veriyorum düzgün cevap cok ender geldiği içinde genelde gaydırı goppak sorular soruyorum artık

0|1
    0|0
  • burada her telden insan var,bu tür cevaplar alman normal.ama genellemen aşırı olmuş bence.bak bu soruna da herkes mantıklı cevap vermiş.demek ki fikrin eksik.

0|1
    0|0
  • Çözüm arayandan ziyade eğlence arayan var, o yüzden

0|1
    0|0
    • gitsin başka yerde arasınlar eğlenceyi . peki eğlence arayanlar gerçekten çözüme ihtiyacı olan bir sorunu ayırt edemiyecek kadar akılsızmı bizim millatimiz ?

• Al benden de o kadar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...