İş yerinde yarın için ne giymeliyim sizce?

Yarın çalıştığım şirkete yabancı misafirlerimiz gelecek.Sekreter olarak çalıştığım için gözönünde olacağım.İş yerinde normalde kot pantolan giyiyorum.Patronlarım ve diğer çalışanlarda giyiyor.Sizce yarında kot pantolan beyaz gömlek topuklu sık bir ayakkabı giymem yeterli mi?yoksa kot pantolan ciddiyetsiz olduğumumu gösterir.Karar veremedim arkadaşlar yardım:((((kumaş pantolan giymesini sevmiyorum elbisede fiziğimi çok ön plana çıkarıyor:(((

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• sekreterlerde pantolona asla izin vermem. Etek şart.

0|0
    0|0
    • nedenmıs o

• ama ben fızıgımı ön plana çıkarmak ıstemıyorum etekle ön plana çıkıyor ınsanların bakıslarından rahatsız oluyorum orda rahat olmam önemlı

• Yani alışkın değilsen o zaman kot pantolon ve gömlek giyersin.

Erkekler Ne Diyor 8

• hiçbirşey giyinme çıplak git :) dicem ama olmayacak şimdi etek tarzı birşey giyin hani omuzdan aşağı oluyo ya unuttum adını herneyse işte siyah yada kırmızı olsun şık görünüşlü ilgi çekici farklı bir model olsun kıyafetine göre uyum sağlayacak ayakkabı ve aksesuar tak çantan sade ve deri tarzı bişey olsun makyajını abarma sakın hafif ve sade olsun kuaföre git saçlarını düzleştir topla işte fiziğin güzelmi ona göre

0|0
    0|0
    • çok güzel işte o yuzden fiziğimi ön plana çıkarmak ıstemıyorum saclarım dalgalı olacak amatoplayacagım makyaj zataen fazla yapmıyorum

• gözlük kullanıyomusun :) bu arada senden çay istemesinler yabancılar :)

• yok kullanmıyorum:))isteyebılırler sonucta sekreterim:(((

• dizüstü bir etek üzerine gömlek şık bir çizme veya bot veya ayakkabı giysen daha hoş olur bence. veya birgün giyceksin nasılsın kumaş pantolon giymelisin . bence

0|0
    0|0
    • bide diz üstu etekkkkkk:)))

• o zaman en iyisi kumaş pantolon ki ortaklardan biri asıldıysa isterseniz çarşafa girin yine asılacaktır. bu kıyafetinizle alakalı diil bence. ama kot basit olur derim.

• bencede haklısınız kottan vazgectım:)

• hımmm gerçekten de çok ciddi bir durum

şirketin o işi alması sana bağlı aman diyim ha

sonra alışları zorlaşır batar matarlar sana da patlarlar batırdın bizi kız zilli

0|0
    0|0
    • :)normalde benım ofısım farklı ama özellikle benı oraya istıyorlar onlar geldığı için çook önemlı benım için :(

• canım ben ciddi bir cevap yazmadım ama senin psikolojin ciddi imiş özür

o zaman şöyle diyeyim elbette şık olman bakımlı olman yeterli

şıklıktan kasıt seksi giyinmen değil, hatta bence sakın seksi giyinme

• tesekkur ederım yardımınız için ... bencede çok haklısınız

• Kumaş pantolon ve elbise giymek istemiyorsunuz ama işin ciddiyeti de bu kıyafetlerde bence

0|0
    0|0
    • elbıse fızıgı ortaya çok çıkarıyor ama kuması da kendıme hıc yakıstıramıyorum :(

• evet çok haklısnız tesekkür ederim

• Rica ederim,yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

• aynı su saydıklaını giy fazlasına gerek yk bence

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • kumaş giy fit bir gömlek ve topuklu iyidir

0|0
    0|0
    • kumaş pantolunu hiçç sevmiyorum:(((

• ya boş ver o yabancılar neler neler görmüştür. :) sen kot giy :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kot kesınlıkle cıddıyetsız durur.. sıyah bi etek gıyebılırsın cok mini yada cok uzun olmayacak.. üzerine beyaz yada siyah gomlek altına ten rengı corap ve topuklu ayakkabı saclarını acık dalgalı yapabilirsin(hacimli sacların varsa super durur) .. çok abartılı olmayan ama guzellıgını cıkaran bi makyaj.. tamamdır. fıstık gibi olursun :))

0|0
    0|0
    • tesekkür ederim:)ama söyle anlatım sırketın ortaklarından bırı asılıyor o da orda olacak sımdı süslenırsem ya da etek gıyersem bana yaptı der dıye korkuyorum:)

• insallah vukuatsız atlatırım:)

• diz üstü elbise giy

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • etek gömlek ideal.

0|0
    0|0
  • kot gyme etek gy onun yerne

0|0
    0|0