Tofranil kullananınız var mı?

Doktor bana dehb tanısı koyarak 25 mg tofranil yazdı. İlk 3 gün 1 tane kullanmamı, sonra yeterli gelmezse 2 tane kullanmamı ve 1 hafta sonunda bu da yeterli gelmezse 3 tane kullanmamı söyledi. İlk gün 1 tane aldım etkilemedi bile ve sonraki gün(dün) 2 tane aldım hala hiçbir etki yok. Simdi ben bunu bugün direk 3 taneye çıkartsam bi sıkıntı olur mu sizce ne yapmalıyım? İnternette herkes kötü yan etkilerden bahsetmis ve tehlikeli bir ilac demis. Bende sadece biraz iştah azalması oldu.. Başka da ilacı içmeden önceki halimle hiçbir farkım yok..

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeş gerçekten iyi olmak istiyorsan sana bir önerim var bir doktor çocuklarda hiper aktivite için kullanıyor hem sağlıklı hem birçok faydası var beni anlamıyorlar bu sitede reklam yapıyor diyorlar sana bunu ispat edebilirim ama kullanman gerek ve senin durumundakilere de anlatman gerek eklersen telefonumu verebilirim

0|0
    0|0
    • İlaçsa direk söyle burdan..

• omega,3ve9 içeriyor balık yağı asiti ve zeytinyağı asiti epa ve dha içeriyor link bir faydası da bu link teki işte bu omegadan bahsediyorum

Yükleniyor...