Büyük bir hevesle başladığınız işler çevre baskısıyla kursağınızda kaldı mı?

Onları ümmüğünden tutacaksın sıkıp sıkıp atacaksın link =)))9

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• çok büyük hevesle başladığım müzik hayatına büyüklerim özellikle boş iş falan dediler ,ama sesimi dinlediklerinde ve yapmış olduğum bir kaç bestemi almak için kapımı çalan professional müzisyenler ve sanatçılar olunca onların yüzlerindeki rengi görmek bana keyif veriyor :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• pek olmadı

0|0
    0|0
  • cevremdekı ınsanların önerilerini alırım ama onların baskıları benım o işi yapmama engel olamaz asla

0|0
    0|0
  • iş değil de sınıf arkadaşımdan hoşlanmaya başladıydım..yakın arkadaşlarım sağolsun bi kaç laf etti hakkında.soğudum şimdi biraz.:D

0|0
    0|0
  • Spor yapana müdahale ederler kıskanç, çapsız insanlar. Kursağımda kalmadı.

0|0
    0|0
  • zaman zaman olmuştur ama her zamanda yüz kızaretmayı başarmışımdır. başaramadığım zamansa kendim seçtim kendim yaptım kendi yanlışım oldu diyebilmişimdir ve bundan da guru duydum her zaman.

0|0
    0|0
  • malesef

0|0
    0|0
  • tabiki de oldu insanların işi bu zaten:)

0|0
    0|0
  • :))

0|0
    0|0
  • evet, ne yazık ki... tam da bugün sırf çevre baskısı yüzünden bir şeyi yapamıyorum ve o kadar kötüyüm ki...

0|0
    0|0
  • büyük heveslerle başladığım her iş için yapaman sen onu dediler bana sonra ne oldu biliyormusun yapamadım tabi zaten hemen sıkılıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Oldu ama buna fırsat vermedim o yüzden hep şunu derler benim için , biz ne dersek diyelim o bildiğini yapar ...ama bazı konularda dinlemek lazım sonra zaman kaybı yaşıyorsun mesela ben evlilik konusunda yine tavır koydum dinlemedim ama sanırım pek doğru yapmadım malum bekarlık nereye kadar aile sahibi olmak sanırım hayatta sahip olunabilecek en değerli şey , ama ben hala yanlızlarda top oynuyorum. .

0|0
    0|0
  • aynen deli oluyorum bende

0|0
    0|0
  • ögrenci dernegi kuralim dedik gavatlar ikinci gün bir birine saldirdi , dernek icinde dayak yememis tek adam kalmadi , polis zor ayirdi vallahi , lanet olsun :))

0|0
    0|0
  • onun bunun lafına kulak asmam.bildiğimi istediğimi yaparım.kimsenin karışmasına müsaade etmem.

0|0
    0|0
  • elalem ne der sözü kadar duvarları yüksek bir hapisane var mı..

link

0|0
    0|0
  • başlamadan hevesimi kursağımda bırakıyorlar hep :(

0|0
    0|0
  • Hayır. Çünkü hiçbir zaman vazgeçmedim ve konuşmalarına da izin vermedim.

0|0
    0|0
  • genelde hep engellendim :D

0|0
    0|0
  • anlık olarak kursağımda kalsada kafama koyduğum birşey elbet bir gün yaparım.

misal küçükken kulaklarım kepçeydi 10 yaşında düzelttirmek istedim kursağımda bıraktılar aradan 6 yıl geçtikten sonra düzelttirdim ufak bir örnek .d

0|0
    0|0
  • çekemeyen çok :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...