Bugün xper için ne yaptın?

Bugün xper için ne yorumlar yaptın, ne yorumlar aldın? Neler okudun, xperi hakettin mi?

0|0
12|16

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• FOrumda xper mevzuu cok iyi düşünülmüş. Cunku cogu soru cevap verilmeyecek kadar kötü. Ve aynı sorulara maruz kalmaktan insanlar 40-50 soru sonra bıkıyorlar ve cevaplamıyor. Ama xperciler hep ortada. Gerekli gerksiz en fazla 10 kelimelik cümlelerle ortada herkes. Xper kasıcam ayağına.

Cppy34' e soru srmak istiyorum, gördüğüm çoğu soruya cevap attın cappy, peki sen bu kadar gerçekten bilgilimisin. Senin cevaplarına bu insanların gerçekten ihtiyacı varmıydı, olmasaydın ne olurdu.

2|0
    0|0
  • Xper tanrısına dualarımı sundum, ibadetlerimi yerine getirdim. Kabul olup olmadığını 24-48 saat içinde bildiricek.

3|0
    1|1
  • benim bildiğim xper başka bir şey araçalr akza yapıca falan gelir o senn dedğin ne ki ?

1|0
    0|0
  • haketmeyene xper vermiyorlar zaten

3|0
    0|0
  • kıyamet iptal oldu..ahiret soruları calınmıs...xper toplamaya gerek kalmadı..

1|0
    0|0
  • 1 aydır en iyi cevap alamıyorum :(

1|0
    0|0
  • Buna kullanıcılar değil , site yöneticileri kanaat getiriyor. Hakedilmeyen Xper ler kazanılamaz.

1|0
    0|0
  • bütün saçma soruları sen mi soruyon acaba diye bi düşünüyorum ;)

2|0
    0|0
  • Güzel soru diyorum exper almak için. :|

2|0
    0|0
  • saldım çayıra mevlam kayıra :D dedim

1|0
    0|0
  • Yakında xper duasına çıkacaz bizim şıhı alıp

1|0
    0|0
  • Xper kazanmak için iç uğraşmadım daha 3 gündür burdayım ve xper için çalışmayıda düşünmüyorum.

1|0
    0|0
  • sende benim gibi puansızsın belli:))

1|0
    0|0
  • Ya sen, :)

1|0
    0|0
  • hakederek alıyoruz zaten

1|0
    0|0
  • 90 rekat tespih namazı kıldım

2|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• bugün exper için kendimden ödün verip yine ks ye geldim:)

2|0
    0|0
  • valla x pere hic takintili degilim keyfime gore soru sordm cevap verdim ama yinede level 7-8-9-10 olanlara abi abla diyseim geliyo buralar onlardan sorulur nede olsa :DDD

2|0
    0|0
  • dua ettim yönetimin kapsını çaldım naber diye umursamadılar zaten bi gülcanı seviyorum

1|0
    0|0
  • Xper benim için bi şeyler yapsın :D

2|0
    0|0
  • habire cevap yazıyorum daha napıyım :)

2|0
    0|0
  • hiç birşey yapmadım bana vermiyorlar xper

1|0
    0|0
  • cevapladım

1|0
    0|0
  • Günaha girdim birine küfür ettim ama kendi kaşındı önce o küfür etti.Bir daha küfür etmemeyi öğrenir:)

1|0
    0|0
  • xper için girmiyorum siteye

1|0
    0|0
  • işi gücü bıraktım xper için her yere yorum attım. pişmanım

1|0
    0|0
  • çok da umrumda xper

1|0
    0|0
Yükleniyor...