Dün yan yana olduğun kız bugün görmezden gelirse..

Biraz utangaç biri sayılabilirim. En yakın arkadaşlarımız Onur ile benim aramı yapmaya çalışıyorlar. Hatta onur benden biraz hoşlanıp teklif etmeyi bile düşünmüş..Yakın arkadaşım Onuru cafeye çağırdı "kanka tek oturuyorum gel" dedi. Onur da geldi. Oturduk, pek muhabbetimiz olmadı. Daha sonra yakın arkadaşım Onur'a Serpil'i( yani beni) giderken evine bırak, evleriniz yakın zaten gibisine birşeyler söyledi. Çocuk ne yapsın kabul etmek zorunda kaldı. Neyse ben başta "gerek yok kendim giderim" desem bile bindim Onur'un motosikletine. Beline sarılmam gerektiğini biliyordum. Ama o an utançtan sarılamadım. Daha sonra durağa geldik. Elini sıkıp oradan ayrılmayı düşünüyordum. Ama o el sıkıştıktan sonra yanağımdan öptü ve ben o an heyecandan olsa gerek elini sıkıp uzun süre de bırakmamışım:( Çocuk bunu daha sonra arkadaşıma anlatmış.. Bugünde ben onu gördüğüm halde görmezden geldim( oda aynısını yaptı) Yani şuan ben nasıl bir yol izlemeliyim bilemiyorum:/

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• En yakın arkadaşlarınız aranızı yapmaya çalışıyorlar da sen istiyor musun istemiyor musun?Bak çocuk bir ara teklif etmeyi bile düşünmüş boş değil sana karşı demekki,sen de seviyorsan git söyle dan diye en iyisi bu olur bu durumda,ha çocuğun içinde sana karşı bişeyler olmasaydı yapılmazdı ama kendin dedin söyle bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• şu an ata tersten binerek dolunay çıkmadan mezarlığa kadar gitmelisin ama sakın arkana bakma..

0|0
    0|0
  • vaaaaaaaaaaaaayyyy ateş bacayı sardı desene

0|0
    0|0
    • pek öyle değil:( daha dün yan yanaydık bugün görmezden geliyoruz ne bu ya

Kızlar Ne Diyor 2

• niye görmezden geliyorsun ki? sen öyle yaptığın için o da öyle yapmıştır haklı olarak.

0|0
    0|0
    • elim ayağıma dolaştı kendimi rezil ettim zaten. Bir öptü diye kalakalmak nedir? Tuhaf demiş çocuk benim için.

• nasıl konuşacağım ne diyeceğim hiç bilmiyorum ki en azından yüzüne bakıp gülümseyeyim. Resmen görmezden geldim ya:d

• öpmüş falansa çok rahat konuşabilirsin. nasılsın demeyi dene :)

• gormezden gelme bir daha sacma olmus.

0|0
    0|0
    • ama ne yapacağımı bilemedim

• işte yanlıs yapmıssın yapma bir daha. heyecandan olabilir gayet normal. o da ne öpüyo be düdük :)

• el sıkışıp yanaktan ya normal bir şekilde öptü:D ama ben o an heycandan elini sıkmışım bırakmamışım

Yükleniyor...