Sinop'ta olan olaylar...

O olaylar içinde bende vardım Samsun'dan Sinop'aa gittik arkadaşlarla 1 gün göz altında kaldık zaten siteyede giremedim .

Bir arkadaşımız içerideydi ve oda bugün çıktı dışarı daha doğrusu herkezi serbest bıraktılar . Arkadaşımın abisi şehit düştü Bülent Yalçın ! ve o yüzden biizde kardeşimiz için el ele verdik . Bizi 2 gün nezarette tutmalarındaki amaç ne ki ? . Bu konu hakkındaki dşünceleriniz ndir?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• biz böyle bir millet oldukça, eğitim diye bağırdığımız halde duyulmadıkça daha nice insanlar ölür yok olur bu memlekette

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Karadeniz bölgesinin genel tutumunu bile bile gitti o pezemengler oraya, olacakları hesaplayıp dayak yiyecek ve acitasyon yapacaklardı çünkü. O bölgedeki insanların hassasiyetlerinden faydalanıyorlar.

Provokatörlük yapıyorlar alenen.

Sözde " insan haklarını" savunan dalkavuklara gösteri sergiliyorlar.

0|1
    0|1
  • o neki dün burda samsun da olay vardı,karıştı gazi caddesi yaa

0|0
    0|0
  • İzmirde heryer karışık:D Adamlar özgürlük bahanesi heryere saldırıyor.Ezikler dicem az geliyorda.nese

0|1
    0|1
  • elleriniz dert görmesin.

0|1
    0|1
  • dikatlı olun uzak durun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yaptığınız bize göre ne kadar doğru bi davranış olsada o terörist bozması insanlar sonuçta devlet erkanından kişiler ve korunuyorlar onlara yapılan her türlü saldırı ve provakasyon suçtur.. bu yüzden tutulmuşsunuzdur sanırım içerde

0|0
    0|1
    • fikrm yok bu konu hakkında.. sonuçta polise askeriyeye zarar vermedik..

• Polis asker nasıl devletin bir personeliyse o teröristlerde başımızdaki insanlar sayesınde devlet personeli oldu ve dokunulmazlıkları var

• yargı açısından dokunulmazlıkları var. tarihte en kallavi darağaçları halk tarafından kurulmuştur. yargının veremediği cezayı Türk halkı bi gün muhakkak verecektir.

• Hep kürt kürt kürt kürt...

Türklerin sabrı taşarsa devlet mevlet dinlemez, Yok Amerika nın hatrıymış, israilin hatrıymış dinlemez. Biz devlet değiliz, kimseye verecek hesbımızda yok haberiniz olsun.

Cahil kürtler eksilemeyin hemen, bölücüleri kastettiğimi anlayacak kadar beyniniz olduğunu varsayıyorum, yinede anlamassınız diye bu notu düştüm. İşimi şansa bırakmam.

0|1
    1|1
  • arkadaşının abisi nasıl şehit düştü :( bu olaylar sebebiyle mi? başınsağolsun. Amerika, Türk milletini ortadan kaldırmak istiyor. tüm bunların sebebi bu

0|1
    0|1
  • dün gazi caddesine inim dedim heryer karışık gruba bende girdim, benide alacaklardı az daha zor kaçtım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...