Uyanmak istemiyorsan, berbat bir hayatın vardır.. Uyuyamıyorsan da berbat bir hayatın vardır.

sıkıntılar olur ya hani çoğu zaman çaresiz kalırsın hallediyim derken dahada fazla batırırsın belkide. sizce böyle bir çaresizliğin içindeyken ne yapmak en güzelidir yada ne yapmamak ? maddi manevi cevaplarınızı ikiside oluşturabilir

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• O zamanlar yakınında ki dostlar çıkmalı devreye, çünkü senin mantıklı gördüğün ve yaptığın çoğu şey aslında daha da kötüyee götüürür herşeyi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hayatımın boktan olduğu zamanlar uyuyamam. uyuyabilen insanlar mutlu insanlardır zaten. bizler mutsuz insanlarız.

0|0
    0|0
  • Benim için nema problema , ben hep uyumayı severim ...

0|0
    0|0
  • Akışına bırakırım,dibe ineceksem zaten inerim:)..En azından baskı hissetmem üzerimde:)

0|0
    0|0
  • Uyku koması <3

0|0
    0|0
    • insanların sabahtan akşama kadar neler yaptıgını hatırlamıyorum bugünde heyecan var diye kalktım bu satte GS

• Zor olan uyanmak değil,yataktan kalkmak.

0|0
    0|0
  • Uykum geldi anasını satım.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben her sabah mutlu kalkıyorum 5 gündür saolsun meleğim

0|0
    0|0
  • Yalnız kalıp kendini dinlemek gerekir.. Kendine sorular sorup bunların cevaplarını bulmak gerekir.. Sonuca ulaştığında aslında dünyanın hiçde rengarenk olmadığını ve bununla yaşamayı öğrenmen gerektiğini göreceksin.

0|0
    0|0
  • evet her türlü berbatlardayız

0|0
    0|0
  • sabırlı olmak gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...