Diyetimi bozdum?

Spor salonuna gitmedim 2 hafta 2 hafta boyunca ölesiye yedim çok mutsuzum ya allahım napicam ben tekrardan lütfen bise diyin ya nolur boy 1.70 kilo 82

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• sana diyet ve egzersiz programı hazırlayıp + motivasyon kaynağın olabilirim istersen

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kilo verirken kendini nasıl görmeyi planlamayı düşünüyosun onu belirle
    kilo verirken kendin için değişmen çok önemli aynaya bakarken kendini nasıl göremeyi planlıyosun onu kendi gözlerinle görmen gerek.
    bazıları kilo vermekte aşırıya kaçıyolar 1.70 boyundaysa 1 70 in 10 eksiği vermek gerekiyomus yani 60 kilo normali
    ama sunu unutma önce kendini sev sonra kendini istediğin gibi değiştir canım:) sjsjjsjsj

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 2 kat koşcan napaacan

0|0
    0|0
  • bu ıradesızlıkle bız ne desek bos kanks

0|0
    0|0
  • Sanki oruç bozdun. Ne abartıyorsun...

0|0
    0|0
  • Saka yapiyoe olmalisin

0|0
    0|0
  • yemıceksın tok tutucu kalıtelı gıdalar tuketıceksın

0|0
    0|0
    • Ne mesela

• yumurta tavuk salata sebze yemeklerı mesela kırmızı meyveler tuket vısne ahududu lıflı gıdalar ye ve sekerden hayvanal yaglardan uzak dur badem bı avuc al yesıl cay tuket

• Kaza diyeti lazım

0|0
    0|0
  • Ben seni zayıflata bilirim istersen

0|0
    0|0
  • Klasik Türk kızları!!

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• nıye mutsuzsun? bak boyuna gore kılon fazla senın 61 62 civarı olman lazım yemenı düzene cek ve spor yap bunlar cok onemlı ve kendını ıyı hısttemeye calıs kımse senden onemlı degıl

1|1
    0|0
  • İki hafta sonra mı aklın başına geldi 😁 Yine başla ama ara vermeden ve bir sür dişini sıkıp alıştırırsan kendini sonrası zor gelmeyecektir

0|0
    0|0
  • İstersen birlikte destek olarak diyet yapabiliriz

0|0
    0|0
Yükleniyor...