Fenerbahçe Bate'i yenip son 16'ya kalirsa finale gidecegine inaniyormusun?

Fenerbahçe Bate'i yenip son 16'ya kalirsa finale gidecegine inaniyormusun?

0|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

• Bateyi elediğinde rakipleri Plzen olacakmış sanırım.Yani son 8 e kalacakları garanti gibi ballı şikebahçenin.Neyse ülke puanı için iyi olur,sevinirim.Ama UEFA disiplin kurulu fenevle ilgili kararını verirse ve o karar olumsuz çıkarsa ne olacak?Asıl sorun burda bence

1|4
    0|2
    • Aynen bence de..Sevmiyoruz ama ülke dışında ki maçlarını desteklerim..Ülkem için.. ++ :)

• schalkeyle maç yapan takımın fenerbahçenin takımına ballı demesinden komik bir durum yok:D

Kızlar Ne Diyor 6

• Giderse ne yapacaksın :))

0|0
    0|0
  • yenerseler yarı final garanti gibi gibi. :(

0|0
    0|0
  • Bate' yi eler..Ondan sonrasını görücez..

1|1
    0|0
  • İnanmak tek çare

0|0
    0|0
  • bate bayen munihi yenmiş

0|0
    0|0
  • inanmıyorum ya nerden gidicek finallere

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• finali bilmem ama çeyrek final garanti olur çünkü bu turdan sonraki rakibi ilk maçta napoliyi 3-0 yenen plzen olur

0|0
    0|0
  • 16 dan direk finalemi kalacağız arada çeyrek final yarı final yokmu :D biz bundan sonrki rakibide elersek iyidir sonrasına bakarız

0|0
    0|1
  • Bu turu geçerse rakip prizen onu geçer kesin bence.8 e kalır.Gerisini blemem.

0|0
    0|0
  • galatasaraylı olarak geçer diye düşünüyyorum ve geçmesini isterim. Türk takımı sonucunda ve Türkiyeyi temsil ediyor

1|0
    0|0
  • Diyorum ki Fener bırak final oynamayı direk kupayı alır.

Alır da keşke şu ezikler de bir şekilde diğer kupayı alsa da süper kupada onlarla oynayıp dünyanın kaç bucak olduğunu bir de dünyanın gözünde göstersek diyorum :))))

0|0
    0|0
  • yenersek yarı final garanti gibi..

ama yinede top yuvarlak ve 6s'lilerin 6 kasımdan bi' ahı tutar ve elenirsek şaşırmam..

1|1
    1|1
  • bate yi eleyebilir. ama çok fazla ilerliyebileceğine inanmıyorum. ha kadroya ekleme yaparsa galatasarayın yaptığı gibi o zaman bişeyler değişebilir. varolan kadroyla avrupa da biyere kadar gider

0|0
    0|0
  • Plzen iyi takım. Ama elenmeyecek güçte değil. Bence gidemez daha fazla..

0|0
    0|0
  • hayır.

Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • 1-1 biter ve elenir, maç sonu buradayım :)

0|0
    0|0
  • çok zor gibi gözüküyor ama hep sürpriz sonuçlar var

0|0
    0|0
  • Finale kalamaz.

0|0
    0|0
  • umarım gideriz artık

0|0
    0|0
  • ajax kupanın sahibi bundan eminim