Galatasaray ve Fenerbahçe'nin tur geçme şansları ne kadar?

Fenerbahçe ilk maçtan avantajlı skorlar ayrıldı.G.Saray-Schalke eşleşmesinde şanslar eşit gibi..Sizce iki temsilci, tur atlar mı?Buyrun, anket..

• İkisi de tur atlar.
    71% (5)60% (9)64% (14)Oy Ver
  • İkisi de elenir.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Sadece G.Saray tur atlar.
    14% (1)13% (2)14% (3)Oy Ver
  • Sadece Fenerbahçe tur atlar.
    15% (1)27% (4)22% (5)Oy Ver
  • Ben kahin değilim nerden bileyim.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ben Beşiktaşlıyım, tarafsız gözle bakıyorum ve G.Saray elenir, Fenerbahçe tur atlar diyorum.

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Galatasaraylıyım tarafsız gözle bakamam..Takımım inşallah iki maçı da alıp eler Schalke'yi..Her ne kadar fenerden nefret etsem de yabancı bi takıma elenip ülkemin puan kaybetmesini istemem ..İnşallah ikisi de eler rakiplerini..

3|3
    0|0
  • gecıcez gecmelıyız baska yolu yok dünyaya duyurucaz adımızı fenerbahcede basarılılar dılıyorum ıns onlarda kazanıcak

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• galatasarlıyım ama hem galatasarayın hem fenerbahçenin tur atlamasını isterim. sonucunda Türkiyeyi temsil ediyor her iki takım da

1|3
    0|0
  • 2 side geçecek inş fenerbahçe avantajlı gs kadroyu güçlendirdi oda geçer bence

3|1
    0|0
  • Galatasaraylıyım.Bizde Fenerde tur atlarız.İki takımında takılma ihtimali çok çok az

2|2
    0|0
  • Fenerbahçe avantajlı skorla ayrılmadı,kadıköyde gol yerse işi zorlaşır

1|0
    0|0
  • Arkadaşım bu maçlar saat kaçta ve hangı kanalda söyleyebilir misin. bu arada ben bjk liyim fenerinde gs ninde şansları var.

1|0
    0|0
    • G.Sarayın maçı starda olması lazım.Fenerbahçeninkini bilmiyorum. :)

• bilen varsa solesin lütfen gs maçı saat kaçta bu arada 5 yıldız her türlü destek takımlarımıza :D

• Smart Spor ve Smart Spor HD

• Fenerbahçe kesin atlar, ancak Galatasaray bu ekibi biraz zor.. :(

0|0
    4|4
  • Tarafsızmı? :D:D Kusurabakma kardeş ama senin Galatasaray düşmanı ve fenev sempatizanı olduğunu bilmeyen kalmadı neredeyse bu sitede. Bence sen bir özeleştiri yap.Çünkü bir Beşiktaşlıya yakışmıyor bence.Sakın alınma,ben sadece dışardan nasıl göründüğünü söylüyorum

4|3
    0|0
Yükleniyor...