Monotonlaşan aşk hayatınızı renklendirme

yıllar sonra monotonlaşan aşk hayatınızı nasıl renklendirirsiniz. Erkekler ne yaparsınız bayanlar ne yapılsın istersiniz.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• birincisi saygıyla, sonra farklılık olması gerekir rutinlikten uzaklaşın çılgınlaşın, çok sohbet etmeyin 7 24 haber almayın birbirinizden özleme fırsatı verin kendinize, koku ten kokusu insanı bağlayan en buyuk etkendir deli gibi içinize çekin kokunuzu benimseyin, fedakarlık sonra feda edin birbirinize ve hissettirin, biriniz daima alttan alan olsun kırmayın üç günlük dünya için birbirinizi, büyük hatalardan korkmayın küçük hataların tekrarından korkun onlar buyur ve sarar etrafınızı, sadakat sonra sadık olmak sadece onun olmak değil her hareketinizde onuda düşünmektir ve öyle hareket etmektir, aşkı anlayın sonra aşk; pervane kelebeğine benzer, mumun etrafında dönüp ateşe atar kendini, aşk yanmaktır yani göze alın :)

ikinci kez sana yazdım dostum umarım işine yarar.

link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendi adıma konuşacak olursam:

Öncelikle ona karşı bakışımı düzeltirdim, biraz daha gizemli fakat içinden sevgi eksilmeyen bakışlar kullanırdım. Bu ilişkiyi biraz tazeler.

Sonrasında onun hoşuna gitmeyen ama sürekli teklediğim davranışlarımı azaltırdım ve yanlış olduğunu o söylemeden ben dile getirirdim. Şaşkınlık iyidir, sevilir.

Onun seveceği, her gördüğünde içindeki heyecan duygusunu harekete geçiren ufak tefek hediyeler alırdım.

En sevdiği tatlıdan yapardım ve o tatlıyı annesiyle de paylaşırdım. Çünkü ilişkilerde özellikle "erkek" tarafı için annesi daima özeldir ve sevdiği kadının ailesine gösterdiği hürmet daima hoş görülür.

Gibi gibi.. Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Devamı elbette ki olacak fakat her şeyin fazlası zarar olduğu gibi değişiminde fazlası zarardır. Monotonluktan sıyrılmak adına birkaç değişiklik iyi olur fakat dozunu iyi ayarlamak lazım.

Ve son olarakta içinde beslediğin o sıcak ve samimi duyguyu daima karşındakine göster. Çünkü ilişkiyi taze tutacak en büyük etken budur.

Sevgiler.

0|0
    0|0
  • burda iş dişiye düşer şirinlikler yapmalı bide sen sürprizler yapmalısın başka şeyler bulursan haber ver :)

0|0
    0|0
  • bizde aşk yaşantımız sıradan olmasın diye devreye ben giriyorum genelde görüşeceğim zaman çok farklı giyiniyorum bu akşam şunu yapıcaz diye kafamda plan hazırlıyorum... bazen rahat bazen seksi bazen sevimli bazen neşeli bazen duygusal ortamlar hazırlıyorum tabi yerine göre konuşuyor muhabbet ediyorum aramızda yersiz kıskançlığa yer vermeyip güvene yöneliyoruz böylelikle eğlenceli oluyor bilmem sevgilimde benden memnun gibi geliyor hergün birazdaha aşık oluyor sanırım yada bana öyle geliyor

0|0
    0|0
    • siz üstlenmişsiniz ne güzel. Bizde iki tarafta durunca olmuyor kendi adıma neler yapabilirim ona bakıyorum. Teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 3

• Renklilik bile monotonlaşıyorsa o bile sıkar.

0|0
    0|0
  • hep farklı neşeli olurum

0|0
    0|0
  • her gün sürpriz yaparım

0|0
    0|0
Yükleniyor...