Cevaplarınızı bekliyorum !..!

Uzaktaki erkek arkadaşınızla yada kız arkadaşınızla; aranız bozuksa, hergün tartışıyosanız, size karşı ilgisi azalıyosa neler yaparsınız ?

Ama çok çok seviyosunuz bu kişiyi.

Ayrılır mısınız yoksa ilgisini tekrar kazanmaya mı çalışırsınız ?

Dürüst cevaplarınızı bekliyorum .

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• bu sevgi değil. hastalık.

0|0
    0|0
    • Neden

• Peki sevip sevmediğini anlayabilir miyim ? Ya da nasıl anlarım bunu ?

• bunlarla ugrasma. eğlenmeye ve mutlu olmaya bak.

Erkekler Ne Diyor 4

• kaçan kovalanır hesabı ..siz ne kadar üstüne düşerseniz o kaçar siz kovalamak zorunda kalırsınız .Seven insan yapıcı olur ,sevginin afedemmeyeceği hiç bişey yok bir kaç istisna dışında o istisnalarda sevgiyi bitirmez onun gururla bağlantısı vardır .bence kendi haline bırakmak lazım

0|0
    0|0
  • bana göre araya mesafeler girince işler değişiyor. bir süre yanında olmasını istiyorsun sevgililer gördükçe çıldırıyorsun yanında değil çünkü, ben uzaktan yapamazdım mesela. ilgiler azalır çünkü temas yok herşey yapay oluyor göremiyorsun kokusunu duyamıyorsun , görmek lazım göremiyorsan bitmeli bence

askerlik olur okul için uzak mesefaler olur bunlar ayrı ama onun dışında bence zor bu işler

0|0
    0|0
  • şahsen, istediğim kadar seveyim o svmedikten sonra bir anlamı yok benden soğuyorsa yapacak bişiy yok varsın gitsin işine ne diyeyim yollarımı ayırırım beni sevmeyen özlemeyen soğuyan biriyle ne işim varki

0|0
    0|0
    • 2 yıl beraber olduğun birinden ayrılmak zor gelmez mi ?

• Evet aynen öyle. Peki sevmeyen biri gelecekle ilgili plan yapar mı ?

• sevmeyen insan karşısındaki insanı etkilemek adına yapabilir, ama sevmiyorsa ilerisi olmadığını kendi bildiği için yapmayabilir yani sevmiyor ama yapıyorsa sadece karşısındakini etkilemek içindir. eski sevgilimle evlilikten döndüm, her bulumamızda yok eşya bakardık yok bilmem ne falan filan bol şans diliyorum size

• ayrılırımdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Önceden bir arada yakın mıydı bu kişiler?

0|0
    0|0
    • Hayır.

• Yaşım 18 ama ailem izin vermez. Onun buraya gelmesi gerekmez mi ?

• sen bana anlatsana bi kim bu çocuk nerden buldun kaç yaşında?Ve hiç yüzyüze geldiniz mi

Yükleniyor...