Tavuk zararlı protein tozu zararlı?

arkadaşlar gym yaptıktan sonra yeterli proteini nereden alacağız? tavukta arsenik var doğal değil diyorlalr ki bencede değil hemen pişiyor protein tozuda zararlı diyorlar yardım

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• ''Protein tozu zararlı'' mı? Bunu sana kim ne kafayla söylediyse o arkadaşı tebrik ediyorum :) Protein tozunun hiçbir zararı yoktur kardeşim, bokunu cıkarmadıgın sürece (günde 3-4 ölcek icmekten bahsediyorum) antrenmandan sonra 1 ölcek protein tozu veya 2 ölcek icmenin hicbir zararı yok. Bunu ilac zannetmeyin arkadaslar. Bu protein tozu doğal peyniraltı suyundan yapılıyor ve toz haline getiriliyor hepsi bu. Tavuktan etten aldıgınız protein neyse bu da aynısı. Proteinin fazlası tabiki karacigeri yorar. Sen git bir oturusta 100 gr tavuk proteini al yine karacigerin yorulacak. Protein tozunun bir zararı yoktur. Bu isi 6 senedir yapıyorum profesyonel olarak, tavugunuda ye protein tozunuda ic ikiside aynı kafaya cıkıyor arkadaşım

0|0
    0|0
    • hangisi daha iyi geliştirir ? ve önerdiğin bir protein tozu var mı

• Onlar şehir efsanesi dostum :) Onu söyleyenler erişemediği vücudu kıskanan cahil tiplerdir.

• tamamdır teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Protein bar alabilirsin ve karbonhidrat lar var protein orani yuksek dogal olanlar ki protein toZu zararli degil icmeye devam

0|0
    0|0
Yükleniyor...